שתף

6 מבצעי פיקדונות בבנקים ששווה להכיר

מחפשים פיקדון להשקיע בו את הכסף שלכם? בואו לראות מה מציעים לכם הבנקים בימים אלה

04.05.2015

הריבית אומנם נמוכה מאוד, אבל הבנקים עדיין עושים מאמצים כדי לפתות לקוחות להשקיע בפיקדונות שלהם. 

השוואת פיקדונות שקליים

הנה כמה דוגמאות לפיקדונות שמציעים בבנקים השונים בימים אלה:

1. בבנק מזרחי טפחות תקבלו פיקדון "ליצ'י קבוע 6 שנים", שמבוסס על סכום מינימום להפקדה של 50 אלף ש"ח, כשהריבית היא: בשלוש השנים הראשונות: 1.2%, בשנה הרביעית: 1.3%. בשנה החמישית: 1.4% ובשנה השישית: 1.5%.

2. בבנק הפועלים מציעים בימים אלה תוכנית חיסכון שקלית (לא צמודה) לתקופה של 15 חודשים, עם מענק קבוע ומובטח. התוכנית היא ללא תחנות יציאה, וכוללת מענק בשיעור צבור של 0.225% (ריבית מתואמת בשיעור שנתי של 0.18%) למפקידים החל מ-100,000 ש"ח. המענק ייקבע בהתאם לסכום ההפקדה בפועל ויחושב במונחי ריבית דריבית שנתית. סכום מינימום להפקדה: 1,000 ש"ח.

3. בבנק לאומי מציעים בימים אלה חיסכון משולב מדד שקל לארבע שנים. הפירעון שיקבל המפקיד עבור תקופה ראשונה (שנתיים) קרן וריבית צמודים למדד המחירים לצרכן (קרן מובטחת). בעבור התקופה השנייה (שנתיים) - ריבית שקלית קבועה וללא הצמדה.

4. בבנק דיסקונט תמצאו פיקדון חודשי גמיש ונזיל בריבית משתנה לארבע שנים. ריבית משתנה צמודת פריים, מתום שנה, נזיל כל שלושה חודשים, שמתאים ללקוחות המעוניינים בנזילות לטווח קצר, ולאלו הצופים עליית ריבית במהלך חיי הפיקדון. ניתן להפקיד פעם בחודש, הפקדה חד פעמית של עד 50,000 ש"ח.

5. בבנק ירושלים תמצאו פיקדון בריבית משתנה, שניתן למשיכה כל 35 ימים, ללא תשלום קנס, לתקופה מקסימלית של 24 חודשים. ריבית שנתית 0.2%, פריים פחות 1.4%.

6. בבנק אגוד תמצאו פיקדון ל-15 חודשים בריבית עד P-1.35%, שמתאים לסביבה של ריבית עולה, כיוון שהפיקדון צמוד לריבית הפריים שעולה - כשריבית בנק ישראל עולה. תקופה: 15 חודשים. אופן ההפקדה: חד פעמית. נקודות יציאה: אחרי 5 חודשים ואחרי 10 חודשים.

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע לפיקדונות שקליים, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה


שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש