שתף

"כאל" תפעיל את כרטיס האשראי "שופרסל" במקום "לאומי קארד"

לאחר שבחנה הצעות שהתקבלו לשיתוף פעולה מצד חברות כרטיסי אשראי שונות, הסמיך היום (ה') דירקטוריון "שופרסל" את הנהלת החברה להגיע להסכם עם "כאל"

19.10.2017

"שופרסל" הודיעה היום (ה') באופן רשמי וסופי על הפסקת שיתוף הפעולה בינה ובין חברת כרטיסי האשראי "לאומי קארד" בהפעלת כרטיס האשראי החוץ בנקאי "שופרסל" אחרי יותר מעשור של שיתוף פעולה הדוק.

במקום השותפות עם "לאומי קארד", בחרה החברה להתקשר לשם הפעלת הכרטיס עם חברת כרטיסי האשראי "כאל". 

בהודעה מטעמה מסרה "שופרסל" כי אחרי בחינת שבחנה הצעות שונות לשיתוף פעולה עם כמה חברות כרטיסי האשראי, דירקטוריון החברה ייפה היום את כוחה של הנהלת החברה לחתור להתקשרות עם חברת כרטיסי אשראי לישראל בע"מ – כאל, וזאת "לאור מציאת הצעתה של כאל "ככדאית ביותר עבור החברה".

מ"ישרכארט" נמסר בנוסף כי הלקוחות קיימים שבידם כרטיס אשראי "שופרסל" בתוקף, אינם צריכים לחשוש משום ש"לאומי קארד" תפעיל את הכרטיסים עד תום התוקף שלהם.

"מכל מקום במקרה של שאלות ניתן לפנות למוקד הלקוחות בטלפון מספר 1-800-70-40-40", הבטיחה "שופרסל" בהודעתה.

יו"ר "שופרסל", ישראל ברמן ומנכ"ל "שופרסל", איציק אברכהן, קבעו כי "לאחר למעלה מ- 10 שנות שיתוף פעולה פורה ביננו ובין לאומי קארד ולאחר שקיבלנו הצעות מצוינות מכל השחקנים בשוק, אשר כולן שיפרו מהותית את ההסכם הקיים, הוחלט להתקשר עם חברת כאל בשיתוף פעולה אשר אנו מאמינים יהיה הנכון ביותר עבור שופרסל ולקוחותיה. אנו מודים ללאומי קארד על שיתוף הפעולה המוצלח בשופרסל פיננסיים בשנים אלו".

חברת "לאומי קארד" מסרה כי "לאומי קארד בחרה שלא להסכים לתנאים העסקיים החדשים אותם הציבה שופרסל במהלך המו"מ על הסכם שותפות חדש. נדגיש, כי במהלך תקופה זו, לאומי קארד בחנה לעומק את האלטרנטיבות העומדות לרשותה. בכלל זאת, התעניינות של גופים גדולים ואסטרטגיים המבקשים לבנות מתווה לשותפות משמעותית וארוכת טווח.

"לאומי קארד תמשיך להוביל את שוק האשראי ואת שוק המועדונים החוץ בנקאיים, להציע פתרונות חדשניים ולהפגין מצוינות עסקית ושירותית. יודגש, כי כל כרטיסי שופרסל לאומי קארד הקיימים ימשיכו לפעול כרגיל עד תום תוקף הכרטיס. אנו מודים לשופרסל על השותפות לאורך הדרך".

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע להזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים: 

שדה חובה


שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש