שתף

מחשבוני משכנתא

מבחינת הגדרה, משכנתא היא סוג של הלוואה לרכישת דירה. חישוב משכנתא יתן לכם הערכה על כמה תצטרכו לשלם לבנק על החזר משכנתא במהלך השנים ומה יהיה ההחזר החודשי.

מחשבון 1 – "מחשבון גובה משכנתא"

לרשותכם מחשבון משכנתא המאפשר לחשב גובה משכנתא כולל, בהתאם לנתוני גובה החזר חודשי, מספר שנים של ההלוואה וגובה ריבית המשכנתא.

 

 
 

 

 

זה הזמן לתת ליועץ משכנתאות מומחה לסייע לך בקבלת משכנתא אטרקטיבית

 

ייעוץ משכנתא

 

 

מחשבון 2 - "מחשבון החזרי משכנתא חודשיים"

לרשותכם, מחשבון משכנתא המאפשר חישוב החזרי משכנתא חודשיים בהתאם לנתוני משכנתא: סכום המשכנתא, מספר שנים של ההלוואה וגובה ריבית המשכנתא.

 

 
 

 

השאירו פרטים ונעזור לכם בתהליך המשכנתא

 

 

האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר?:*
האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי?:
במידה ויש משכנתא נוכחית, האם יש פיגורים בהחזרי המשכנתא?:
האם את/ה מעוניין/ת לקבל הצעה לביטוח משכנתא?:*

שדה חובה

משכנתא בונה בית!

מבחינת הגדרה, משכנתא היא סוג של הלוואה לרכישת דירה. עם זאת, בניגוד להלוואות אחרות משכנתא ניתנת לטווח ארוך ובסכומים גבוהים כאשר נכס המקרקעין משועבד לטובת ההחזר.

חישוב משכנתא יתן לכם הערכה על כמה תצטרכו לשלם לבנק על החזר משכנתא במהלך השנים ומה יהיה ההחזר החודשי.

משכנתא מוזכרת בחוק המקרקעין של ישראל כאחת מהזכויות, ובנוסף על כך מחייבת רישום רשמי בלשכה למקרקעין. משכנתא ניתנת על ידי בנק משכנתאות או כל בנק אחר המתמחה בכך, ובטאבו נרשמת הדירה על שם הבנק שסיפק את ההלוואה.

 

במידה והמשכנתא אינה מוחזרת על פי הסכם הנקבע מראש, או לחילופין אם נותן המשכנתא אינו עומד בתנאים של החזר משכנתא, הבנק רשאי למכור את הדירה הממושכנת.

מכירה זו נעשית בדרך כלל דרך כונס נכסים, תמורת חלק מהשווי בלבד. במידה ולאחר המכירה נותרים עודפים, הם חוזרים ללווה והוא מחויב להעבירם לבנק.

 

יתרונות מגוונים – אך יש לבחור מסלול נכון


היתרונות בלקיחת משכנתא מגוונים, ונוגעים לפריסה ארוכת טווח ולאפשרויות המימון הרבות שהיא מספקת. עם זאת, מומלץ לקבל הצעות מחיר לגבי משכנתאות, להתייעץ לגבי ריביות ורק לאחר מכן להחליט לאיזה גוף מימון לפנות.

חישוב משכנתא והשוואה בין הבנקים הוא קריטי ויכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ואף יותר במהלך השנים. במידה ומעוניינים להפסיק את החזר תשלומי המשכנתא, ניתן לשלם את יתרת החוב בפעם אחת - אך לעיתים מהלך כזה יהיה מלווה בקנס בשם "עמלת פירעון מוקדם".

המסלולים השונים של המשכנתא מאפשרים לקהל יעד רחב ליהנות מסוג כזה של מסלולי הלוואה, ורלוונטיים הן עבור זוגות צעירים והן עבור משפחות ותיקות יותר.

 

לקריאה נוספת:

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש