שתף

הלוואות באמצעות כרטיס האשראי

מאז פרסום הוראות המפקח על הבנקים על איסור חריגה ממסגרת האשראי המאושרת בעו`"ש, נענים רבים להלוואות שונות שמציעות חברות כרטיסי האשראי

08.08.2006

הלוואות מחברות כרטיסי אשראי הפכו נפוצות ונגישות בשנים האחרונות.

מאז פרסום הוראות המפקח על הבנקים על איסור חריגה ממסגרת האשראי המאושרת בעו`"ש, נענים רבים להלוואות שונות שמציעות חברות כרטיסי האשראי.

אך, לפני שמתפתים לקבל את האשראי הנוח, והלא כל כך זול, רצוי לבדוק מספר דברים:

1. האם ההלוואות מוצעות לכולם?

חברות כרטיסי אשראי, שלא כמו הבנקים, לא דורשות העמדת ביטחונות כנגד ההלוואה.

עם זאת הן יבחנו את היסטורית התשלומים של הלקוח: אם היו עסקאות שלא אושרו, תשלומים שהלקוח לא עמד בהם, ניצול מסגרת האשראי וכו'.

2. באילו סכומי הלוואה מדובר?

מדובר בסכומים משתנים בין החברות עד תקרה של כ-30,000 ₪ בהחזר של עד 36 תשלומים.

3. כמה ריבית אשלם על הלוואה מסוג זה? (חוץ מעמלה על עצם לקיחת ההלוואה (29-44 ש"ח))?

הריבית שנושאת הלוואה כזו נעה בין פריים+1.5% ל-פריים+7.9%, כך שאם שיעור הריבית המוצעת בהלוואה קטנה מהריבית המשולמת על המינוס בחשבון העו"ש, הלוואה כזו יכולה להיות כדאית. שווה לבדוק את תנאי ההלוואה עם הלוואות האקספרס שמציעים הבנקים השונים, בריבית שיכולה להגיע לפריים מינוס 0.5%.

איך אני יכול לקבל הלוואה כזו?

השירות ניתן 24 שעות ביממה במענה טלפוני ממוכן של חברות כרטיסי אשראי, או בפנייה טלפונית למציג שירות. האישור ניתן ע"י המנפיק של הכרטיס (הבנק או חברת האשראי), והוא ניתן באופן מיידי.

במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית לקבלת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, אנא השאירו פרטיכם בטופס הבא:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש