שתף

הלוואה לכל מטרה

קבלו הצעות מחברות חוץ בנקאיות להלוואות לכל מטרה (לא לדיור), הלוואות החל מ- 5,000 ועד 300,000 ש"ח בפריסה של עד 60 תשלומים בהוראת קבע או דרך כרטיס האשראי

הלוואות חוץ בנקאיות  |  הלואות מיידיות  |  הלוואות ללא ערבים  |  הלוואות בריבית נוחה ומשתלמת

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים, פרטיים או עסקיים המחפשים פתרונות מימון.

הלוואות החל מ- 5,000 ועד 300,000 ש"ח בפריסה של עד 60 תשלומים בהוראת קבע או דרך כרטיס אשראי

השירות אינו מתאים לבעלי חשבונות מוגבלים או צ'קים חוזרים בחשבון

שכיר \ עצמאי:*
ברשותך כרטיס אשראי:*
סוג כרטיס אשראי:

שדה חובה

כיום, מאחר ואי אפשר (כמעט) לחרוג ממסגרת האשראי הבנקאית שניתנת לך, נאלצים חלק מהאנשים ליטול הלוואות לכל למטרה ולמגוון מטרות שונות: הלוואות לרכישת רכב, הלוואות לשיפוץ הבית, הלוואה לטיול, הלוואה לחתונה, הלוואות לעסקים והרשימה עוד ארוכה.

 

בעבר, כל מי שרצה הלוואה לכל מטרה היה נתון אך ורק לחסדיו של הבנק שלו. היום המציאות השתנתה. הלוואה לכל מטרה היא דבר הרבה יותר זמין ומהיר, וניתן לקבל אותה במגוון מקומות המספקים מימון ואשראי, ולא רק בבנק שלנו. הלוואות אלו נקראות הלוואות חוץ בנקאיות .

 

כלומר, בפני הצרכנים עומדות לא מעט חלופות כשהם נזקקים להלוואה, וכל שנותר להם הוא לערוך סקר נבון ויעיל כדי לקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר עבורם. השוואה בין מספר מקורות הלוואה חוסכת כסף רב על תשלומי הריבית לאורך חיי ההלוואה.

 

בין המקורות להלוואות חוץ בנקאיות ניתן למצוא בראש הפירמידה את הלוואות חברות האשראי, הלוואות ממוסדות, חברות, קרנות ובתי השקעות, וכן... גם הלוואות מהשוק האפור.

 

הלוואות – גם לאצני 100 מטר וגם לרצי מרתון!

 

כאמור, כיום ניתן לקבל כמעט את כל הסוגים של הלוואות (הלוואות לכל מטרה) דרך כל מקורות המימון הקיימים, בין אם זה בנקים ובין אם זה מקור חוץ בנקאי.

אבל לא רק מקורות המימון להלוואות הם רבים ושונים, גם המסלולים של הלוואות מאפשרים נטילת הלוואות לכל מיני תקופות, בכל סוג ריבית אפשרית ושיטות החזר שונות של הקרן והריבית.

 

לפניכם הסוגים העיקריים של הלוואות, אותן ניתן לקבל הן דרך הבנקים והן דרך מימון חוץ בנקאי:

 

הלוואה לטווח ארוך מאוד/משכנתא זוהי הלוואה המחושבת עפ"י לוח שפיצר (לוח סילוקין), ומשמשת לרוב כהלוואה לרכישת דירה. זו הלוואה בה התשלום הנומינלי קבוע ואינו משתנה (למעט ההצמדה למדד), והוא מורכב מריבית עבור יתרת הקרן, שהולכת ופוחתת ככל שמתקרבים אל מועד סיום ההלוואה.

 

הלוואה ע"י קרן קבועה - הלוואה בה תשלום הקרן קבוע. בהלוואה מסוג זה יתרת הקרן פוחתת בקצב מהיר יותר מאשר בלוח שפיצר, והריבית המשולמת קטנה יותר מאשר בלוח שפיצר.
הלוואה בריבית משתנה - הלוואה שחישוב ההחזר שלה מסתמך על הריבית הנהוגה במשק ע"י בנק ישראל בתוספת מרווח מסוים. בהלוואה זו ההחזר החודשי משתנה בהתאם לשינויי הריבית.

 

הלוואת בלון (בולט) - זוהי הלוואה בה משלמים את הקרן או הקרן והריבית עם מועד סיום ההלוואה ולא כל חודש. הלוואות מסוג זה מתאימות כשיש צפי לקבלת סכום חד פעמי גדול לכיסוי כל ההלוואה.

 

הלוואת ליסינג – זו הלוואה הנלקחת ברוב המקרים לצורך מימון רכישת רכב. לצורך כך, יש לשעבד את הרכב למקור שמימן את אותה הלוואה (בנק, חברת מימון אשראי וכד'). הלוואה זו משולמת חודש בחודשו: קרן + ריבית.

 

הלוואות אקספרס – הלוואות מסוג זה ניתנות במספר דרכים: דרך כרטיסי האשראי, דרך חשבון הבנק או דרך חברות מימון אחרות. הלוואה זו, כשמה כן היא, מהירה ומתקבלת בלחיצת כפתור ממש. ברוב המקרים לא מדובר בסכומי הלוואות גדולים, וזהו פתרון נוח למימון רכישת מוצר כלשהו.

 

לפני נטילת כל סוג של הלוואה יש לבדוק את כל הפרמטרים, כיוון שקל מאוד לקחת הלוואה אבל קשה יותר לפרוע אותה. יש להתייחס למרכיבים כמו: תקופת חיי ההלוואה, גובה החזר החודשי, האם ברשותכם הלוואות נוספות, סוג הריבית על ההלוואה בהתאמה ליכולות שלכם, איחוד מספר הלוואות קיימות להלוואה אחת וכד'.

 

קיראו גם על הלוואות חוץ בנקאיות

 

חזרה לטופס הבקשה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש