שתף

תשלום שכר דירה באמצעות כרטיס האשראי

בשירות המוצע של חברת ישראכרט, התשלומים נגבים באמצעות כרטיס האשראי של השוכר או מי מטעמו, ומועברים ישירות אל חשבון הבנק של המשכיר. פרטים על התהליך המלא, בכתבה שלפניכם

שוכרי דירות משלמים כיום את שכר הדירה באמצעות שיקים. התשלומים לרוב מבוצעים בשיקים דחויים מראש ובעל הדירה מפקיד את השיקים אחת לחודש בחשבונו. במקרים בהם שכר הדירה צמוד לדולר ההתחשבנות של בעל הדירה והשוכרים על ההפרשים במידה ונוצרו כאלה נעשית בתום החוזה.

חברת ישראכרט מציעה שירות בו תשלומי שכר הדירה יתבצעו באמצעות כרטיס האשראי.

 

בשירות המוצע של חברת ישראכרט, התשלומים נגבים באמצעות כרטיס האשראי של השוכר או מי מטעמו, ומועברים ישירות אל חשבון הבנק של המשכיר.

 

התשלום יכול להיות צמוד דולר יציג, צמוד מדד או שקלי רגיל, לפי המוסכם בין השוכר למשכיר, כך שאין צורך לבצע את ההתחשבנות על ההצמדה עם תום החוזה.

 

הגבייה נעשית מדי חודש או מדי רבעון לתקופה של עד 12 חודשים וניתנת להתבצע בכל אחד מימות החודש, (הנחשבים לימי עסקים) לפי בחירה.

המשכיר, דהיינו: בעל הדירה, משלם עבור השירות 1.5% מסכום העסקה.

 

היתרונות למשכיר הם הביטחון בהעברת הכסף לחשבונו במועד ידוע וקבוע מראש וללא עיכובים. מאידך, העמלות בגין שירות זה גבוהות מהעמלות הבנקאיות הנגבות באמצעות שקים.

 

איך זה עובד?

 

לאחר חתימת ההסכם בין השוכר למשכיר ממלאים שובר לתשלום שכר דירה, אותו ניתן להוריד מאתר החברה או לקבל בפקס.

את השובר החתום בידי השוכר והמשכיר, יש לשלוח אל משרדי תשלובת ישראכרט לאישור העסקה. לאחר בדיקת הנתונים יקבלו השוכר והמשכיר הודעה בכתב על אישור או דחיית העיסקה.

 

לאחר שמתקבל אישור לעסקה השוכר יראה את החיוב בדו``ח ריכוז החיובים החודשי בציון שם המשכיר. בנוסף צובר השוכר כוכבים בתוכנית המתנות של ישראכרט בגין שכר הדירה

למשכיר תישלח חשבונות ובה פירוט הזיכויים והניכויים.

 

גובה שכר הדירה המקסימלי בשירות, לפי הוראות בנק ישראל, הנו 6,000 ש"ח לחודש והמשכיר יכול לקבל תשלומים של עד 30,000 ש"ח בחודש.

 

לקבלת הצעות לכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לחץ כאן

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש