שתף

ביטוח בריאות: תקופת האכשרה

הסיבה לקיומה של תקופת האכשרה היא כדי למנוע רכישת ביטוח על ידי אנשים, אשר בעצם נמצאים כבר בעת החתימה על החוזה במצב בריאותי לא תקין, וזקוקים לטיפול רפואי די דחוף

18.07.2017

ביטוח בריאות, פרטי וביטוח סיעודי אינם מכסים מקרים ביטוחיים, אשר קרו בתקופת האכשרה .מהי תקופת אכשרה ? זו התקופה שבין החתימה ורכישת הפוליסה, ועד שהביטוח אכן נכנס לתוקפו בפועל, והמבוטח מכוסה.

הסיבה לקיומה של תקופת האכשרה היא כדי למנוע רכישת ביטוח על ידי אנשים, אשר בעצם נמצאים כבר בעת החתימה על החוזה במצב בריאותי לא תקין, וזקוקים לטיפול רפואי די דחוף. מקרים כאלה עלולים לגרום נזק כספי גדול לחברות הביטוח.

תקופת האכשרה ברוב פוליסות ביטוחי הבריאות היא למשך 90 יום מתחילת הביטוח, אך כדאי לדעת, שניתן לדרוש מחברת הביטוח קיצור של התקופה, ובמקרים מסוימים החברה תיעתר לבקשתכם.

בסיום תקופת האכשרה תיכנס בעצם פוליסת ביטוח הבריאות שרכשתם לתוקפה בפועל. כעת, בכל מקרה ביטוחי, המכוסה ע"י הפוליסה, תזכו לכיסוי הביטוחי שהובטח לכם.

לסעיף הבא : עלות הפרמיה וגובה ההשתתפות העצמית

לתוכן עניינים : מדריך ביטוח בריאות

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע לביטוח בריאות, אנא השאירו פרטיכם בטופס הבא:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח אירועים

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש