שתף

תוכנית הכוכבים והנקודות בפני סיום, מה עושים עם מה שצברנו?

חברת ישראכרט אינה החברה הראשונה להפסיק את התוכנית, קדמה לה חברת כ.א.ל שביטלה עוד בשנת 2007 את שיטת צבירת הנקודות ועברה לשיטה של הנחות קבועות במבחר רשתות מביניהם בוחר הלקוח את אלו בהם הוא מעוניין לקבל את ההנחות

27.11.2011

לאחר שנים בהם הנהיגו חברות כרטיסי האשראי את שיטת צבירת הנקודות והכוכבים הגיעו בחברות למסקנה כי השיטה אינה יעילה וכבר אינה מהווה את הטריגר למשיכת לקוחות חדשים. השוק התחרותי והדינמי, בו העדפות הלקוח משתנות כל הזמן, מביא את חברות האשראי לצאת כל הזמן ביוזמות חדשות על מנת למשוך לקוחות חדשים.

כיום, אשראי חוץ בנקאי והצטרפות לכרטיסי מועדון שונים נראה כמוקד המשיכה העיקרי ללקוחות חדשים.

בסוף פברואר יצאה חברת ישראכרט ללקוחותיה בהודעה כי יש בכוונתה לסיים את תכנית הכוכבים. צבירת כוכבים חדשים תתאפשר עד לסוף חודש מאי הקרוב ואילו את הכוכבים אפשר יהיה להמשיך לנצל רק עד סוף שנת 2011. במועד זה, החברה תצא בתכנית הטבות חדשה שאת פרטיה היא עדיין לא פרסמה.

חברת ישראכרט אינה החברה הראשונה להפסיק את התכנית, עוד בשנת 2007 ביטלה חברת כ.א.ל את שיטת צבירת הנקודות ועברה לשיטה של הנחות קבועות במבחר רשתות מביניהם בוחר הלקוח את אלו בהם הוא מעוניין לקבל את ההנחות.

בנוסף, מתאפשר ללקוח המעוניין בכך, במקום ההנחות ברשתות, להמשיך לצבור מיילים במועדון הנוסע המתמיד של אל על. את הנקודות שצברו לקוחות כאל ניתן להמשיך ולנצל גם בשנה הבאה.

ואילו בלאומי קארד לא ניתן יהיה להמשיך לצבור נקודות מעבר לסוף שנת 2011, אך כן יהיה אפשר להמשיך לנצל את הנקודות שכבר נצטברו עד לסוף שנת 2012. על לקוחות המעוניינים להמיר את הנקודות שצברו לטובת מועדוני הנוסע המתמיד להודיע לחברה עד סוף 2011 על רצונם. ללאומי קארד מגוון מבצעים המתעדכנים מדיי יום באתר החברה.

ההטבה היחידה שנראית רלוונטית ואשר לא צפויה להשתנות באף אחת מחברות האשראי היא המרת מיילים למועדון הנוסע המתמיד של חברת אל על. אך שאר ההטבות הקיימות בתכנית הכוכבים והנקודות נראות פחות רלוונטיות ופחות מושכות עבור הלקוחות.

מה מציעה חברת ישראכרט תמורת הכוכבים?

חברת ישראכרט מציעה מגוון רחב של אפשרויות לניצול הכוכבים הצבורים בכרטיס וזאת עד לסוף שנת 2011, בין המבצעים המוצעים: כרטיסי כניסה למגוון מוזיאונים בכל רחבי הארץ, להצגות ומופעים שונים, במגוון תיאטרונים, מגוון הצגות ילדים לחנוכה מוצעות בהנחה תמורת כוכבים, כרטיסי כניסה לאטרקציות ופארקים כדוגמת הלונה פארק, מימדיון, כפר הקופים ועוד, מנויים למגאזינים בתחומי עניין שונים, מבצעי טיסות של חברת ישראייר לאילת ולחו"ל בהנחה מיוחדת ללקוחות ישראכרט .

בשנה הבאה מתכננת החברה להמשיך עם אתר ההטבות, כרטיס "ישראכרט רשתות" והדיל היומי. לקוח המעוניין להמשיך עם צבירת הכוכבים במסלול הנוסע המתמיד יצטרך להירשם מראש למסלול החדש דרך אתר האינטרנט של חברת ישראכרט.

איך תנצלו את הנקודות שצברתם עם לאומי קארד?

את הנקודות ניתן לנצל במגוון ההטבות אותם מציעה החברה וזאת עד ל- 31/12/12.

בחנויות גלי וסולוג תזכו לעד 50% הנחה תמורת נקודות, תוכלו כרטיסים בהנחה תמורת נקודות לפסטיבל "הפסנתר מארח", הנחה להופעות במועדון הזאפה, הנחה תמורת נקודות בכניסה למיני ישראל, רכישת מנויים לתיאטרון הקאמרי במחיר מוזל, הנחה ברכישת כרטיסים ומנויים להיכל התיאטרון במוצקין, היכל התרבות אור עקיבא ותיאטרון הצפון, כניסה במחיר מיוחד תמורת נקודות לחמי געש, הנחות תמורת נקודות ברכישת כרטיס לבית חלומותיי, ימית ספארק המים והחווה.

גם חברת לאומי קארד מאפשרת את המרת הנקודות והמשך צבירת הנקודות לטובת מועדון הנוסע המתמיד ובהודעה מראש לחברה. במקום הנקודות מעניקה חברת לאומי קארד מבצעים שונים המתעדכנים מדיי יום באתר החברה.

חברת כ.א.ל.

את הנקודות שצברתם בכרטיס האשראי של חברת כ.א.ל, שכאמור ביטלה את שיטת הנקודות כבר בשנת 2007, ניתן יהיה להמשיך לנצל עד סוף שנת 2012. בין המבצעים שמציעה החברה: 100% הנחה תמורת נקודות במגוון רשתות כגון: בלוק באסטר, טאוור רקורד, ארקיע, טרקלין דן, האופרה הישראלית ועוד.

חברת כ.א.ל מציעה את תכנית "כ.א.ל לקנות נכון". התכנית מאפשרת בחירת 35 רשתות אשר בהן מעוניין הלקוח לקבל הנחה קבועה בטווח של 3%-10%, ההנחה כוללת כפל מבצעים. כמו כן, הנחות קבועות בסך 20% על אטרקציות שונות. את בחירת הרשתות ניתן לשנות פעמיים במהלך השנה.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש