שתף

שלמה סיקסט קניית רכב חדש

שוק המכוניות רווי והרבה יצרניות רכב מצליחות להיות רווחיות בארץ. לא כולם קונים רכבים חדשים וכיום המון אנשים מכוונים לרכבים חדשים יותר מפני שהם יודעים שעם רכב ישן, הסבירות של ביקורים תכופים במוסך היא גבוהה

 

לכן, חשוב מאוד להשקיע ולקנות רכב איכותי וטוב שיחזיק לכמה שנים טובות. הרבה מאוד אנשים לא יכולים להרשות לעצמם להוציא 70 או 80 אלף שקלים על רכב מהשנים האחרונות, וכמובן שלו 100 עד 120 אלף שקלים על מודל חדש. הרבה מאוד אנשים נעזרים כיום בשירותי מימון רכב או על ידי הבנק, או אפילו על ידי הלוואות שניתנות על ידי חברות רכב כמו שלמה סיקסט.

 

כבישי ישראל הם כבישים עמוסים ולא נעימים כלל, אם כי האופציה המועדפת כאשר נדרשים לבחור ביניהם לבין התחבורה הציבורית בישראל, היא הבחירה ברכב הפרטי. יש מאמצים גדולים מצד משרד התחבורה לייצר תחבורה ציבורית איכותית עם רכבת קלה וקווים חדשים, אך כל הטוב הזה אמור להגיע אלינו רק בעוד כמה שנים. בינתיים, אנו נאלצים לקנות מכוניות, והרבה, אך אין זה אומר שאי אפשר להשיג עסקאות טובות.

 

שלמה סיקסט קניית רכב חדש

 

לקנות במקום הנכון

 

כיום, הרבה מאוד אנשים מבצעים טרייד אין או קונים רכב אצל החברות הללו ולא מאנשים פרטיים. יותר קל לסמוך על חברות כמו שלמה סיקסט, שכן נעשות לרוב בדיקות איכותיות ויש הטבות רבות. אצל שלמה סיקסט קניית רכב חדש היא לא פנטזיה רחוקה, מפני שהחברה נותנת שירותי מימון רכב בתנאים נהדרים, ובכך מסייעת להמון אנשים לקנות רכב איכותי וחזק מבחינה מכנית ולא להתפשר על רכב יד שנייה או שלישית, שיעשה בעיות מהר מאוד. מתן הלוואות של מימון רכב הם פרקטיים ופונים להמון אנשים שמחפשים להשתדרג ולקבל תנאי רכישה איכותיים, וכך אפשר לספק קליינטורה רחבה יותר.

שכיר \ עצמאי:*

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש