שתף

שלמה סיקסט מימון מלא

ההחלטה לקנות רכב חדש לא מתקבלת כדרך אגב. זוהי קנייה גדולה ומהותית ושנייה רק להחלטה על קניית דירה. האדם הממוצע לא קונה יותר מדי רכבים במהלך חייו, וגם אדם שאוהב להחליף רכבים בתדירות יחסית, לא עושה זאת יותר מאחת ל-4 או 5 שנים.

 

 

לכן, זוהי החלטה כלכלית חשובה מאוד שצריכה להיות תואמת להכנסות ולתחזיות הכלכליות לעתיד. ההחלטה הראשונה שצריך לקבל קשורה לסוג הרכב. מרבית האנשים יקנו רכב משפחתי, אך יש עדיין אנשים שזקוקים לרכבים גדולים ומאסיביים למשפחות גדולות או לטיולים, אחרים שאוהבים רכבי ספורט ויש כאלו שדווקא ילכו על רכב היברידי או על פרייבט קטן ועירוני. הכל בהתאם למציאות בה אנחנו חיים ביום יום.
לאחר קבלת ההחלטה על סוג הרכב, יש להתחיל בביצוע סקר השוק הרלוונטי. לברר על דגמים שונים, יצרניות ומכניקה, תוך כדי השוואה והתאמה לתקציב. כל עסקה היא שונה ויש עסקאות בהן שווה לשלם קצת יותר, אך לקבל תמורה גדולה הרבה יותר. ההחלטה הסופית היא כמובן גם רגשית, אך גם כלכלית. סביר שהאדם הממוצע לא יקנה לעצמו פרארי יוקרתית, וכי אדם שמרוויח סכומים גדולים לא יסתפק ברכב יד שלישית משנת 2010.

 

שלמה סיקסט מימון מלא - מכונית עם סרט

 

במקום הנכון

 

אחת האופציות הטובות ביותר שיש לשוק להציע היא קניית רכב דרך סוכנות, מגרש או חברת ליסינג. כאשר רוכשים רכב דרך המקומות הללו, כמו דרך שלמה סיקסט אפשר לקבל עזרה מאוד גדולה בכל הנושא של מימון רכב ללא ריבית. דרך נציגי החברה, מעניקה שלמה סיקסט מימון מלא להרבה מאוד אנשים שצריכים דחיפה כלכלית כדי לקנות רכב איכותי יותר. כיום, הכוח נמצא בידיים של הלקוחות ולכן יש לנהל משא ומתן על המחיר ולברר לגבי מימון לרכב ללא ריבית בחברה מוכרת וידועה. 

שכיר \ עצמאי:*

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש