שתף

ביטוח רכב זול

רוכשים ביטוח רכב? אפשר לעשות את זה זול יותר. ישנם כמה צעדים שחשוב לדעת ולהכיר. הכנו בשבילכם רשימת צעדים שכדאי לבצע בכדי להשיג ביטוח רכב זול יותר.

 

כיצד ניתן להוזיל את עלויות ביטוח הרכב

לאחרונה התבשרנו כי תעריפי ביטוח החובה לרכב צפויים לרדת, בעקבות גביית יתר של חברות ביטוח. אך מי שבונה רק על ההנחה הזו עלול להפסיד. ישנן עוד כמה וכמה דרכים שיאפשרו לכם להוזיל את הפוליסת ביטוח הרכב שלכם ולהפחית את הוצאות הרכב. להלן מידע כללי בנושא ביטוח רכב זול יותר וכיצד ניתן להשיג זאת. 

 

לבדוק ביטוחי רכב, להשוות - ולהיזכר בזמן

ישנם לא מעט צעדים שאנחנו מפספסים לעיתים,אך הם יכולים להשפיע על מחיר ביטוח הרכב שלנו,  כמה מהם אף פשוטים למדי.לכל אלו המחפשים ביטוח רכב זול, כדאי לשים לב לשני הנושאים הנ"ל: 

 • אם נבדוק היטב את המחיר אשר שמציעים לנו עבור ביטוח מקיף. מחירו  אמור להיות כ-8% ממחיר הרכב, נוכל להתמקח עליו  אם נשווה מחירים באתרים המתאימים. לאחר בדיקה קצרה תוכלו לגלות הצעות מפתיעות ומשתלמות מחברות ביטוח שונות שכנראה לא הייתם מגיעים אליהן בדרך אחרת. 

 

 • אם נרכוש את ביטוח הרכב בזמן ולא ביום האחרון מתוך לחץ, נגלה שאפשרויות המיקוח רבות יותר, מפני שהיה לנו הזמן לבדוק את הדברים. 

 

אבל זה לא מסתיים כאן, ישנן צועדים נוספים שניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות ביטוח הרכב שלנו 

לעיתים קרובות ניתן להוזיל את עלויות הביטוח על ידי שימת לב לפרטים הקטנים ולא רק על ידי חיפוש ביטוח רכב זול. הנה כמה נקודות לידיעה:

 • ישנן חברות שמאפשרות להפעיל ביטוחים מיוחדים (ביטוח נהג חדש למשל) ב-SMS, לזמן קצר. זה יחסוך לכם כסף רב.

   
 • ביטוחי רכב שרשומים על שמכם בלבד יהיו בדרך כלל זולים יותר.

   
 • מומלץ לרכוש את כל הפוליסות לרכב שלכם בחברה אחת.

   
 • אל תרכשו פוליסות עם כיסויים שאינכם צריכים ,לדוגמה: פוליסה לכל ימות השבוע עבור נהגים שומרי שבת.

   
 • אל תמשיכו אוטומטית לשלם לאותה חברה - בדקו את הצעתה בתום השנה.

 

 

ביטוח רכב זול - תמונה של רכב כסוף

 

העבר הביטוחי שלכם משפיע על הוזלת עלויות ביטוח הרכב לצד כל אלו חשוב לזכור כי התרומה הטובה ביותר להפחתת מחיר הביטוח, היא הנהיגה שלכם. ככל שתקפידו לנהוג זהיר יותר, וככל שתעשו פחות תאונות, כך חברת הביטוח תיאות להעניק לכם הצעה זולה יותר. העיקרון פשוט מאוד -  נהג זהיר, שלא עבר תאונות עד היום, הוא נהג שאינו מועד לפורענות מבחינת חברת הביטוח, ולכן מנקודת מבטה, הסיכון בהשקעה נמוך יותר.

אם תנהגו בזהירות, תצאו נשכרים מכל הכיוונים ותוכלו להשיג ביטוח רכב זול יותר. 

קבלו הצעה לביטוח רכב

לקבלת שיחה מנציג והצעות עבור ביטוח רכב זול מלאו את הפרטים בטופס:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader