שתף

רוכשים ביטוח רכב? אפשר לעשות את זה זול יותר

רוכשים ביטוח רכב? אפשר לעשות את זה זול יותר

03.07.2016

לאחרונה התבשרנו כי תעריפי ביטוח החובה לרכב צפויים לרדת, בעקבות גביית יתר של חברות ביטוח. אך מי שבונה רק על ההנחה הזו, מפסיד: ישנן עוד כמה וכמה דרכים שיאפשרו לכם להוזיל את הפוליסה ולהוציא פחות על הרכב שלכם.

 

קבלו הצעות לביטוח רכב

 

לבדוק, להשוות - ולהיזכר בזמן

 

ישנם לא מעט צעדים שאנחנו נמנעים מלעשות, ויכולים להשפיע על מחיר הביטוח - כמה מהם פשוטים למדי. כך למשל, אם נבדוק היטב את המחיר שמציעים לנו (ביטוח מקיף? אמור להיות כ-8% ממחיר הרכב), נוכל להתמקח עליו; אם נשווה מחירים באתרים המתאימים, נגלה הצעות מפתיעות מחברות שאולי לא היינו מגיעים אליהן בדרך אחרת; ואם נרכוש ביטוח בזמן, ולא ביום האחרון, בלחץ, נגלה שאפשרויות המיקוח רבות יותר.

 

אבל זה לא מסתיים כאן:

 

 • ישנן חברות שמאפשרות להפעיל ביטוחים מיוחדים (ביטוח נהג חדש למשל) ב-SMS, לזמן קצר. זה יחסוך לכם כסף רב

   
 • ביטוחי רכב שרשומים על שמכם בלבד יהיו בדרך כלל זולים יותר

   
 • מומלץ לרכוש את כל הפוליסות לרכב שלכם בחברה אחת

   
 • אל תרכשו פוליסות עם כיסויים שאינכם צריכים (לדוגמה: פוליסה לכל ימות השבוע עבור נהגים שומרי שבת)

   
 • אל תמשיכו אוטומטית לשלם לאותה חברה - בדקו את הצעתה בתום השנה.לצד כל אלו חשוב לזכור כי התרומה הטובה ביותר להפחתת מחיר הביטוח, היא הנהיגה שלכם: ככל שתקפידו לנהוג זהיר יותר, וככל שתעשו פחות תאונות, כך חברת הביטוח תיאות להעניק לכם הצעה זולה יותר. העיקרון פשוט מאוד: נהג זהיר, שלא עבר תאונות עד היום, הוא נהג שאינו מועד לפורענות מבחינת חברת הביטוח, ולכן מנקודת מבטה, הסיכון בהשקעה נמוך יותר. אם תנהגו בזהירות, תצאו נשכרים מכל הכיוונים.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader