קבוצת אקולנד 

קבוצת אקולנד

ראשי

אודות

קבוצת "Ecoland Group"  החלה לפעול בשוק הנדל"ן בשנת 2009. החברה פועלת כיום בישראל, פינלנד וארה"ב. 

 

החברה התומכת בבניה ירוקה ושמירה, ככל האפשר בהתחשב במגבלות הבניה האורבנית, על ערכים אקולוגיים, נחשבת כחלוצה בתחום הבניה החדשה בישראל.

 

בין הפרויקטים המובילים של הקבוצה נכלל כפר נופש אקולוגי הראשון מסוגו בעולם. הכפר הינו חלק ממגוון נרחב של פרויקטים בהם לוקחת הקבוצה חלק.

 

לאחר עסקאות מוצלחות רבות שבוצעו בשנים הראשונות תוך שימוש בהון אישי של בעלי הקבוצה, החלה הקבוצה לפעול בשיתוף פעולה עם משקיעים ולהיעזר בניסיון העשיר שנצבר בשנים אלה.

 

"Ecoland Group", שואפת להיות מובילה בתחום הנדל"ן, ולמצוא הזדמנויות השקעה ברחבי העולם. אנו שואפים להיות חברת הנדל"ן המועדפת על הלקוח הישראלי, במתן שירותים יצירתיים וחדשניים עם ערך משמעותי ללקוחותינו ולהיות הכי טובים במה שאנחנו עושים.

 

אנו שואפים לשמור על הסביבה ולמזער את הנזקים הסביבתיים הנגרמים על ידי פיתוח מינימלי ככל האפשר.

 

החזון שלנו הוא לייצר למשקיעים השקעות בטוחות ותשואות הוגנות, ולהקנות לדיירים שלנו חווית מגורים איכותית ונעימה.
 

אנו פועלים על פי הערכים הבאים:
אמון והערכה
• שיתוף פעולה
• מחויבות ואכפתיות
• דייקנות
• תקשורת שקופה
• שמירה על איכות הסביבה

 

אנו מאמינים כי השקעה בנדל"ן הינו צעד חשוב למשקיעים, אך קשה למשקיע הממוצע שעובד ואין לו זמן להתעסק בדברים נוספים. לאלו המעוניינים בהשקעות ישירות בנדל"ן, אנו מאמינים שאנו יכולים להציע שירות תחרותי מאוד עם רמה גבוהה של שקיפות.

מאה אלף שקל?

מה עושים עם מאה אלף שקל?

 

בימים בהם במדינת ישראל המחירים של דירות ונכסים כאלו ואחרים מרקיעים שחקים לא נותר להרבה מאוד אנשים ברירה אלא למצוא מקומות אחרים ברחבי העולם על מנת להשקיע את כספם.

מסתבר כי רבים וטובים גילו כי עם סכום כמו מאה אלף שח ניתן להשקיע ולהרוויח תשואות מרשימות ביותר. כעת כל מה שנותר הוא למצוא את האפיקים המיוחדים והמניבים ביותר להשקעה.

 

מה עושים עם מאה אלף שקל? זו שאלה שרבים וטובים שואלים את עצמם. יש כאלו אשר חסכו לאורך שנים סכומי כסף ומגלים כי עם סכומים אלו לא ניתן הרבה לעשות במדינת ישראל. ארצות הברית, מדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות מאפשרת לקחת סכומי כסף בינוניים ולהפוך אותם לסכומי כסף גדולים.

 

מה עושים עם מאה אלף שקל? השקעה בנכסים בארצות הברית היא ללא ספק אופציית ההשקעה המשתלמת ביותר בעקר משום שהסיכון של אותה ההשקעה הוא סיכון נמוך ביותר. בארצות הברית יש הרבה מאוד נכסים באזורים רבים אשר התשואה עליהם היא גבוהה ביחס להשקעה. כמו כן הערך של אותו הנכס עולה ולאורך זמן זאת ההשקעה השווה ביותר.

 

אז מה עושים עם מאה אלף שקל?

 

השלב הראשוני הוא יצירת הקשר עם אנשי המקצוע של חברת אקולד. חברת אקולנד עזרה להרבה מאוד משקיעים אשר השקיעו במקומות שונים בעולם להגדיל באופן משמעותי ביותר את ערך נכסם ולהרוויח סכומי כסף נעים ביותר. כל אלה התוהים מה עושים עם 100 אלף שקל גילו כי לחברת אקולנד יש את הקשרים הנדרשים על מנת לזהות את הפוטנציאל העסקי ולכוון לשם את המשקיעים הישראלים.

 

כסף מיותר? מה עושים עם כסף מיותר?

 

ראשית כל חשוב מאוד לדעת כי כל אלה השואלים מה עושים עם כסף מיותר אשר מיועד להשקעה כזו או אחרת, התשובה היא כי חשוב שכסף זה יהיה בטוח. לחברת אקולנד יש את המומחים המשפטיים אשר אמונים על עריכת ההסכמים האיכותיים ביותר, כל הבדיקות מול כל הרשויות בארצות הברית וכמו כן היכרות מעמיקה עם כל החוקים.

 

מה עושים עם 100 אלף שקל? לחברת אוקלנד יש רקורד מוכח ועשיר מאוד של שיתופי פעולה עם משקיעים רבים.

פרוייקטים

שדה חובה

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש