שתף

סיכון מחושב: כיצד להשקיע בנדל"ן בחו"ל בחוכמה?

בעוד השוק בישראל מניב בשנים האחרונות תשואות נמוכות יחסית, מעבר לים ישנן הזדמנויות רבות ומפתות יותר. אז איך משקיעים בנדל"ן בחו"ל בחוכמה? הפרטים המלאים, בכתבה שלפניכם

25.07.2017

בתקופות כמו היום, שבהן הריבית במשק נמוכה מאוד, וכשנדמה כי שום אפיק חסכוני קצר מועד לא יביא תשואה ראוייה, פונה הציבור אל האפיק המסורתי: הנדל"ן.

אך בעוד השוק בישראל מניב בשנים האחרונות תשואות נמוכות יחסית, מעבר לים ישנן הזדמנויות רבות ומפתות יותר.

אז איך משקיעים בנדל"ן בחו"ל בחוכמה?

קודם כל: לא מומלץ להשקיע לבד - וחשוב לעשות "שיעורי בית".

כשניגשים להשקעת נדל"ן בארץ, המשימה בדרך כלל קלה יחסית: אנחנו מכירים את הלך הרוח במדינה שלנו, יודעים היכן אזורי הביקוש המרכזיים, באופן כללי, ויודעים "לחוש" את המגמות בשוק במידה כזו או אחרת.

הרי אנחנו חיים כאן. קיימת האופציה של קורס יזמות נדל"ן המאפשר להעשיר את הידע לפני ביצוע עסקה והופך גם אותך למתווך, עם יותר ידע להצלחת העסקה.

אך השקעת נדל"ן "מעבר לים" דורשת בדיקה מעמיקה הרבה יותר.

חשוב מאוד להבין לאן נושבת הרוח, לאתר את המקומות המבוקשים ביותר ולהבין היכן מעריכים המומחים שצפויה עליית המחירים הגדולה ביותר - בין אם בטווח הארוך ובין אם בטווח הקצר. הנתונים הללו לבדם יעזרו לכל משקיע במציאת כיוון ההשקעה הנכון.

מעבר לזה, חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל ההוצאות בתהליך, החל משכר הטרחה לעורך דין ועד התשלום לחברת הניהול של הנכס, אם יש כזו.

חשוב לא פחות לבחון את הנכס בעיניים ולהתרשם ממנו, גם אם מדובר ביעד מרוחק.

אבל מעל לכול חשוב כיום להיעזר בחברות המתמחות בתחום, או לכל הפחות בסוכן נדל"ן אשר מכיר היטב את היעד שבו אתם מעוניינים להשקיע. אין שום ספק שהניסיון והידע הכללי של הגורמים הללו גדולים מאוד, והם ישמשו לכם לעזר בכל השקעה כזו.

בשורה התחתונה, השקעות נדל"ן בחו"ל מבטיחות פוטנציאל לתשואה גבוהה מאוד, לעתים גם בעשרות אחוזים (מספרים שקשה מאוד למצוא כיום בישראל).

יחד עם זאת, מדובר בהשקעה עם סיכון גבוה יותר, משום שהמשקיע אינו מכיר את מדינת היעד.

השקעה חכמה וזהירה, בעזרת מומחים לעניין, תבטיח לכם מהלך נכון שיגרום לכסף לעבוד בשבילכם.

נוסעים לחופשת הקיץ, ביטוח נסיעות כבר עשיתם?

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בכל הנוגע להשקעה בקרקע פרטית, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש