נטו פיננסים 

נטו פיננסים

ראשי
אודות

נטו תכנון פיננסי הינה חברה המציעה ללקוחותיה מגוון  פתרונות ביטוחיים ופיננסים רחבים המאפשרים ללקוחות לקבל מענה מלא כמעט בכל נושא בתחום זה.

מאז שנת 1993 פועלים בנטו תכנון פיננסי מתוך תפיסה חדשנית שמטרתה להוות בית אחד ללקוח בכל ההיבטים הפיננסיים והביטוחיים הקשורים לחייו ולמשפחתו.

הצוות המקצועי של החברה מעניק ללקוחות תכנון פיננסי מקיף ומפורט, וזאת מתוך הסתכלות כוללת על כלל הפרמטרים הכלכליים של הלקוח ומשפחתו והתאמתם האישית לצרכיו. 

התכנון הפיננסי כולל ניתוח מדוקדק של : קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל והשתלמות, תכניות חסכון והשקעה, ביטוחי בריאות, סיעוד, חיים ומשכנתא.

קבוצת נטו תכנון פיננסי, מונה כ- 100 איש, ביניהם משווקים פיננסים, סוכני ביטוח, כלכלנים, רואי חשבון, יועצי מס, ויועצים משפטיים ומנוהלת על ידי: מר עידן כץ, שותף וחבר הדירקטוריון, מבכירי הסוכנים בארץ בתחום הפיננסים, מר אילן בן ישי, שותף ויו"ר הדירקטוריון. 

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש