שתף

בדקתם את הצעות חברות האשראי הקיץ?

מחירי החופשות מתייקרים משמעותית. לרבים עם זאת אין ברירה אלא לצאת לחופשה בתקופה זו - ולשלם מחירים גבוהים. אחת הדרכים הטובות ביותר להוזיל את עלות החופשה היא לחפש את ההטבות הרלבנטיות שמציעות חברות כרטיסי האשראי

29.07.2017

תכנון נכון יכול לחסוך עשרות אחוזים ממחירה של החופשה בקיץ. 

הנה מספר עצות שיוכלו לסייע לכם:

החופש הגדול בעיצומו – ואתו שיא עונת התיירות. בקיץ, בשל הביקוש הרב,

מחירי החופשות מתייקרים משמעותית. לרבים עם זאת אין ברירה אלא לצאת לחופשה בתקופה זו - ולשלם מחירים גבוהים. אחת הדרכים הטובות ביותר להוזיל את עלות החופשה היא לחפש את ההטבות הרלבנטיות שמציעות חברות כרטיסי האשראי.

רבים מאתנו התרגלו במשך השנים להתעלם מההטבות שמופיעות בחוברות הנשלחות אלינו, מאחר שרובן היו שוליות למדי וקשות למימוש. עם זאת, בתקופה האחרונה שידרגו חברות האשראי את ההצעות שלהן ואת שיטת המימוש.

תחום התיירות, שהוא מבוקש במיוחד, עשיר בהטבות ובמבצעים. הדבר נכון במיוחד למחפשי חופשות בישראל, אבל גם בהטבות לחו"ל, בעיקר לנופשוני אזור הים התיכון, אפשר למצוא דילים שווים.

הסיבה לכך פשוטה – חברות האשראי מקבלות מספקי התיירות הנחות כמות בעבור הזמנות גדולות – ומנצלות את הכוח השיווקי שלהן כדי להגיע ללקוחות.

חלק מחברות האשראי גם מציעות חבילות נופש ייחודיות, שלא ניתן לרכוש במקום אחר. 

הטבות משתלמות אפשר למצוא גם במועדוני הלקוחות של כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים. 

טיפים נוספים להוזלת החופשה:

 1. חפשו לבד -  אם יש לכם זמן, ואנרגיה ניתן להגיע להנחות רבות לבד באמצעות חיפוש מדוקדק באתרי האינטרנט של סוכנויות הנסיעות ובתי מלון. ניתן כמובן להיעזר גם באתרי השוואות מחירים. 
   
 2. הקדימו את הנסיעה - בחודש יולי, כשרוב הילדים עדיין נמצאים בקייטנות, הביקוש לחופשות עדיין לא בשיאו, והמחירים נמוכים יותר. אם תצאו לחופש בתחילת הקיץ – תוכלו לחסוך סכום משמעותי. גם בשבוע האחרון של אוגוסט המחירים בדרך כלל יורדים משמעותית. 
   
 3. בחרו אתר יוצא דופן - מי אמר שחייבים לבלות במקומות הפופולריים? חפשו אתרים פחות מוכרים, שבמקרים רבים יציעו מחירים משתלמים יותר כדי להתחרות באתרים המוכרים. זה נכון בעיקר בתחום התחרותי של כפרי נופש ומלונות "הכל כלול", שבהם אתרים חדשים נוטים להציע מבצעים מיוחדים. 
   
 4. בדקו את שערי המטבע - תנודות בשערי המטבע יכולים להשפיע דרמטית על מחירה של חופשה. לפני ההחלטה על אתר החופשה, בדקו את היחס של המטבע המקומי לשקל, ייתכן שתגלו שמדינות מסויימות הפכו באחרונות לזולות משמעותית – ולהיפך. 
   
 5. בדקו אופציות ללינה ביתית – כיום אפשר לאתר לא מעט בתים פרטיים ואיכותיים שניתן לשכור בזול. אפשר גם לנסות לעשות חילופי דירות עם אנשים שמעוניינים לנפוש בארץ. 
   
 6. בדקו את שיטת ההזמנה - אם אתם מזמינים מלון בנפרד, בדקו באיזו שיטת הזמנה תקבלו את המחיר הטוב ביותר. לעתים יש הבדלים משמעותיים בין הזמנה טלפונית, באתר המלון, באתרי מלונות כללים או ישירות במלון, אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את הגמישות. 
   
 7. מתכננים לבקר באטרקציות שונות? היכנסו מראש לאתרים שלהם ובדקו אפשרות להזמין דרך האתרים כרטיסים – ייתכן בהחלט שתוכלו להוזיל בכך את העלויות. 
   
 8. ולא לשכוח - בכל הזמנה שווה לבדוק בתשומת לב את האותיות הקטנות. ההבדלים במחירים נובעים פעמים רבות מההגדרות של השירותים שנכללים בחבילות, כמו: הסעות משדה התעופה, סוג האירוח, תשלומי מיסים וכו'.

במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית לקבלת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, אנא השאירו פרטיכם בטופס הבא:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש