שתף

משכנתא מומלצת

כבר מגיל צעיר אנשים רבים שומעים את הוריהם אומרים שכדאי מאוד לחסוך חלק מהמשכורת שאתם מרוויחים למען עתיד שבו תקימו משפחה, ותרצו לקנות בית. לא תמיד האמירות הללו של ההורים שלו עוזרות, אך במרבית המקרים אנחנו נזכרים בהם ברגע שאנחנו מתחילים להגיע אל הבנקים השונים על מנת לבחון את האופציות העומדות לרשותנו בכל הנוגע ללקיחת משכנתא. השאלה היא האם אנחנו יכולים לקבל מהבנק משכנתא על מנת שנוכל לעשות את הצעד שרבים חולמים עליו ולקנות את הבית שיהיה בבעלותנו. אך כיצד נוכל לדעת איזו משכנתא מומלצת עבורנו?

 

מרכיביהן של משכנתאות מומלצות

 

עולם המשכנתאות הינו עולם מורכב ולעיתים מפחיד עבור אלו שאינם מתמצאים בו, אך יחד עם זאת חשוב מאוד להבין כי בעולם הזה כל פסיק קובע. אנשים צריכים לעשות שיעורי בית לפני הפגישה בבנק, על מנת לדעת מה לדרוש וממה תורכב המשכנתא שאתם מקבלים. כיום, ולאור השינויים בשוק הישראלי, ישנו תמהיל של משכנתא מומלצת המורכבת ממספר מסלולי ריביות שאליו תוצמד ההלוואה. כמובן שבעת פגישה מול יועץ משכנתאות מוסמך תוכלו לבצע התאמות פרטניות ולהרכיב לכם משכנתא מומלצת ואיכותית. ביצוע התאמה מדויקת למצבכם תאפשר חיסכון של לא מעט כסף לאורך השנים.

 

משכנתא מומלצת - אישה מחזיקה לפטופ

 

הגבלות בשוק המשכנתאות

 

בנק ישראל קבע כי גם במסלול זה ישנם מספר הגבלות שחייבים לעמוד בהן על מנת להיות זכאים לשילוב ריביות במשכנתא. הדבר הראשון הינו כי שליש מהסכום חייב להיות צמוד לריבית קבועה הנקבעת מראש. נקודה נוספת הינה כי בנק ישראל מאשר כי עד שלושים ושלושה אחוזים מהסכום יוצמד לריביות המשתנות בתדירות גבוהה וזאת מהחשש כי הלווים או המלווים יפגעו מהשינויים התדירים בגובה ההחזר. לאור הגבלות אלו ונוספות הקיימות בחוק, מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ ראשוני על מנת לבחון איזו משכנתא מומלצת עבורכם.

 

נשמח לסייע לכם

 

פנו אלינו לקבלת הצעה עבור משכנתא מומלצת בהתאם לצרכים האישיים שלכם. מלאו את הפרטים בטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי .

האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר?:
האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי?:
במידה ויש משכנתא נוכחית, האם יש פיגורים בהחזרי המשכנתא?:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש