שתף

משכנתא מה צריך לדעת ?

המילה "משכנתא" היא מילה מאוד מאיימת עבור הרבה מאוד אנשים, שפשוט לא מבינים את המשמעות ונרתעים מקונספט של לקיחת הלוואה של מיליוני שקלים למשך עשרות שנים. זה אכן מרתיע מאוד, לבטח עבור אנשים ללא ידע מקדים וללא מושג לקראת מה הם נכנסים ומחפשים תשובות לנושאים רבים הקשורים לתחום, משכנתא מה צריך לדעת בנושא.

 

אז מהי משכנתא ומה צריך לדעת לגביה?

 

לשאלת משכנתא מה צריך לדעת  קיימות הרבה מאוד תשובות, אך הדבר החשוב הוא להבין את הנושא עד הסוף, לבצע סקר שוק, להתמקח ולהבין שלאנשים יש כוח צרכני וכי הם יכולים לבצע בחירות שיוזילו את העלויות של הריביות שלהם. לא צריך להיכנס אל הבנק כאל צאן לטבח, ויש הרבה מאוד דרכים להתמודד עם ההלוואה הגדולה הזו.
משכנתאות הן הלוואות ארוכות טווח, למשך שניים ואפילו שלושה עשורים, אותם מחזירים אט אט ועם ריבית לא קטנה לבנקים. למעשה, "המחיר" של משכנתא, אותו הלווה משלם בריביות, יכול להגיע עד ל-20 ואפילו 25 מערך הדירה, אך המציאות עבור מרבית אזרחי ישראל היא כזו שמחייבת לקיחת משכנתא. בשאלות הקשורות לנושא משכנתא מה צריך לדעת, חשוב להוסיף גם שאלות הקשורות גם לתנאים המקדימים אשר גם  הם אינם פשוטים. אנשים אשר רוצים לקחת משכנתא צריכים להגיע עם הון ראשוני של כ-30 אחוזים מערך הדירה, או במילים אחרות, כחצי מיליון שקלים בממוצע. לאור יוקר המחייה והמציאות הכלכלית בישראל, יש צורך בחסכון גדול מאוד לאורך שנים ובעזרה מההורים כדי להגיע לסכום הזה.

 

משכנתא מה צריך לדעת

 

סקר שוק לפני שלוקחים משכנתא

 

לפני שלוקחים משכנתא מה צריך לדעת ? ולמי מתאים לקחת משכנתא,   ישנה חשיבות גדולה מאוד לביצוע סקר שוק. חשוב לנצל את הכוח הצרכני, לקחת הצעות ממגוון רחב של בנקים ולהתמקח גם על אופי המסלולים. יש מסלולים צמודי מדד ואחרי שהם אינם צמודי מדד, מה שיכול לשנות את אופי הריבית בעשרות אחוזים. לכל אחד יש את היכולות שלו, את רמת הסיכון שהוא מוכן לקחת, ועוד מגוון פרמטרים מהם אפשר להרכיב משכנתאות ויש לקחת זאת בחשבון.

 

קבלו עכשיו הצעה משתלמת

 

לקבלת הצעות משתלמות למשכנתא ושיחה טלפונית מנציג, מלאו את השדות בטופס מטה.

האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר?:
האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי?:
במידה ויש משכנתא נוכחית, האם יש פיגורים בהחזרי המשכנתא?:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש