שתף

משכנתא לרכישת נדל``ן מסחרי: 4 דברים שחשוב לדעת

משכנתא לרכישת נדל``ן מסחרי: 4 דברים שחשוב לדעת

09.03.2015

מחפשים מידע על משכנתא לרכישת נדל"ן מסחרי? הגעתם אל המקום הנכון. כל מה שרציתם לדעת על משכנתא לרכישת נדל"ן מסחרי

 

 1. מה זה נדל"ן מסחרי – המושג נדל"ן מסחרי מתייחס לרכישה של מבנה לצורך שימוש עסקי וזאת בניגוד לשימוש למגורים.
  אם אתם מתעניינים בהשקעות בתחום הנדל"ן המסחרי, או שאתם עוסקים בתחומים שמצריכים מכם לרכוש נדל"ן מסוג זה, אתם עשויים בהחלט להזדקק ללקיחת משכנתא לנדל"ן מסחרי.
  כאשר לוקחים משכנתא לרכישת נדל"ן מסחרי, הנכס שנרכש (חנות, בניין, משרד או מבנה תעשייה), משמש בדרך כלל כערבון לנכס.
  בנכס ניתן להשתמש למגוון של מטרות עסקיות - אפשר להשביחו על ידי שיפוצים ולמכור אותו לצורך רווחים, להשכירו וכמובן גם לעשות בו שימוש עצמי לכל צורך שלכם.

   
 2. איך לוקחים משכנתא לנדל"ן מסחרי - בדיוק כמו משכנתא רגילה, גם משכנתא לנדל"ן מסחרי לוקחים באמצעות הבנקים השונים למשכנתאות, שבהם יש נציגים אשר מתמחים בתחום זה.
  מאחר שמדובר בדרך כלל בהשקעות למטרות עסקיות, לאופי המימון והמינוף של העסקה יש השפעה גדולה במיוחד על ההצלחה העסקית, ולכן כדאי לתכנן לקיחת משכנתא לנדל"ן מסחרי בצורה זהירה ומדויקת - כשלוקחים בחשבון את כל ההיבטים המשפטיים והמיסויים, וכמובן לא שוכחים לנהל משא ומתן עם כמה וכמה בנקים כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר שניתן.

   
 3. משכנתא לנדל"ן מסחרי, כמה זה עולה - שיעורי הריביות כאשר לוקחים משכנתא לנדל"ן מסחרי שונים מאלו שניתנים לאנשים פרטיים הרוכשים דירה.
  תנאי משכנתא לנדל"ן מסחרי נקבעים על פי מספר פרמטרים, כמו שוויו וערכו של הנכס, מצבו, התכנית העסקית של לוקחי ההלוואה, העבר והקרדיט שלהם מול הבנק שבו נלקחת המשכנתא ועוד.

   
 4. הטבות מס - חשוב לדעת כי יש לעתים הטבות מס שמקלות על המשקיעים שלוקחים משכנתא לנדל"ן מסחרי - וניתן להשתמש בעלויות הריבית ועוד כדי לקבל החזרים והפחתות מס.
שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש