שתף

משכנתא לאיחוד הלוואות

פעולת איחוד הלוואות ע"י הכנסת ההלוואת הקיימות לתוך המשכנתא הקיימת (מחזור משכנתא) או לקיחת משכנתא חדשה הינה מהלך פיננסיים שיחסוך לכם המון כסף ותסייע בהתנהלות פיננסית תקינה.

בשקט בשקט כמעט בלי שום בעיה אנחנו צוברים הלוואות. הלוואה לחופשה, הלוואה לרכב, הלוואה בכרטיס האשראי, צ'קים דחויים, הלוואה מהבנק ולרובנו גם משכנתא.

 

כל סוגי ההלוואות האלה הפכו להיות חלק מהחיים שלנו, אנחו משלמים ריביות רבות על כל אחת בנפרד. על מנת לשרוד את מכלול ההלוואות אנו צריכים להתנהל בצורה החכמה והחסכונית ביותר.

 

פעולת איחוד הלוואות ע"י הכנסת ההלוואת הקיימות לתוך המשכנתא הקיימת (מחזור משכנתא) או לקיחת משכנתא חדשה הינה מהלך פיננסיים שיחסוך לכם המון כסף ותסייע בהתנהלות פיננסית תקינה.

 

 

על מנת לבחון זכאות לאיחוד חובות ע"י משכנתא ישנו כלל המגדיר כי ניתן לבצע סגירת הלוואות ע"י הגדלת משכנתא עד 50 אחוז משווי הבית שברשותכם.

 

לשם הדוגמא: אם ברשותכם בית בשווי מיליון וחצי שקלים, והמשכנתא הקיימת עומדת על 450 אלף שקלים, ניתן להוסיף עוד 300 אלף שקלים לכל מטרה למשכנתא במטרה לסגור את החובות.

 

פעולת של איחוד הלוואות מאפשר לקחת הלוואה אחת שתכסה את כל ההלוואות הקיימות ולסגור את המינוס בתנאים הכי טובים שניתן.


אין ספק כי זה הצעד המשתלם ביותר מבחינה פיננסית, ובמקביל כדאי לבצע שינויים בהרגלי הצריכה המשפחתיים במטרה למנוע מצב של כניסה מחודשת למינוס.

 

* אל תהיו לבד מול הבנקים, תנו ליועץ משכנתאות מומחה לסייע לכם

 

האם זה כל כך פשוט?
 

תהליך איחוד חובות על ידי משכנתא הינה בדרך כלל פעולה מורכבת יותר מלקיחת הלוואה רגילה או מלקיחת משכנתא לטובת רכישת דירה.

התנאים שיציעו הבנקים במקרה זה שונים, למשל: הריביות שיציעו הבנקים למשכנתא לאיחוד חובות או לכל מטרה יהיו גבוהות יותר מהריביות שתוכלו לקבל למשכנתא לדירה.

 

כמו במקרים רבים התהליך יכול להיות פשוט או מורכב מאוד, לכן כדאי לשקול קבלת סיוע של איש מקצוע שילווה אותכם בתהליך בצורה מיטיבית.


יועץ משכנתאות מומחה ובלתי תלוי יבחן את התיק שלכם בצורה מקיפה ויציע לכם את המענה הטוב ביותר בהתאם ליכולות ולצרכים שלכם ובהמשך ינהל משא ומתן מול הבנקים להשגת ריביות טובות ביותר.

 

האם יש ברשתך נכס נדלן:*
במידה ויש משכנתא נוכחית, האם יש פיגורים בהחזרי המשכנתא?:*
האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר?:*
האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי?:*
ברשותך כרטיס אשראי:
שכיר \ עצמאי:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש