מנטה ייעוץ משכנתאות 

מנטה ייעוץ משכנתאות

ראשי
אודות

מנטה ייעוץ משכנתאות משלבת בין טכנלוגיה מתקדמת, מומחיות מקצועית ומתן שירות אישי ללקוחותיה לבין מודל עסקי המצמצם עלויות ללקוח, דבר אשר ממקם את מנטה ייעוץ משכנתאות בין החברות המובילות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

צוות חברת מנטה ייעוץ משכנתאות פועל ללא שיקולים זרים על מנת לספק ללקוחותיו ייעוץ מקצועי לצד כוח המיקוח הגדול בהתנהלות מול הבנקים, מאפשרים לחברה לייצג נאמנה את טובת הלקוח.

באמצעות שימוש בטכנולוגיה חכמה לשם מתן שירות ללקחותיה, הנותנת ערך מוסף לרמה המקצועית של צוות החברה, מתאפשר חסכון משמעותי בעלויות עבור הלקוח. השירות נגיש אונליין בכל זמן ומקום, וחוסך לכם כסף וזמן יקר.

מנטה ייעוץ משכנתאות פועלת בשיתוף פעולה עם מועדון הצרכנות "חבר" משרתי הקבע והגמלאים של צה"ל.

שירותי הייעוץ המקצועיים של חברת מנטה ניתנים בכל רחבי הארץ ועם מינימום מאמץ מצד הלקוח.

יועצי המשכנתאות של מנטה הינם יועצים מקצועיים ומנוסים בעלי ניסיון עשיר בייעוץ וליווי משכנתאות אישי. חברת מנטה מטפלת במאות לקוחות מידי חודש ולכן יש לה את הניסיון, הידע וכוח המיקוח הדרוש, על מנת להשיג לכם את המשכנתא המיטבית עבורכם. 

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש