מכללת מגמות 

מכללת מגמות

ראשי
אודות

מכללת מגמות נמצאת בבעלות חברת קו מנחה שבראשה מאיר ברק, סוחר מניות מוביל בישראל והפרשן הקבוע של התכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10.
למכללה סניפים בכל רחבי הארץ כאשר סניפה הראשי של המכללה נמצא בפארק אזורים, קרית אריה, פתח תקווה.

מכללת מגמות שואפת לספק ללקוחותיה הכשרה, ידע ומיומנות ולהוות גוף פיננסי מוביל בתחום החינוך הפננסי.

בין השירותים אותם מציעה המכללה:
- קורסים מקצועיים ומתקדמים בשוק ההון והנדל"ן כגון: קורס המסחר במניות, קורס הניתוח הטכני, קורס הנדל"ן, קורס אופציות מעו"ף, קורס הטופטריידר
- ליווי מקצועי לסוחרי מניות
- כיתות לימוד ואולמות לכנסים וימי עיון
- פלטפורמה שיווקית לשיתופי פעולה
- התמחות בתחום המסחר המקצועי במניות

השירותים מוצעים לקהל הרחב החל מחסרי ידע בכלל בשוק ההון ועד לבעלי רקע בתחום המבקשים לשפר את ביצועיהם וסוחרי מניות המבקשים לרכוש שירותים מקצועיים.


מכללת מגמות מעניקה לתלמידה ליווי מקצועי צמוד. בין הכלים אותם מעמידה המכללה לתלמידיה: שירות האיתותים, חדר המסחר האינטרנטי, מועדון המשקיעים, מערכות מסחר מתקדמות, תוכנת בורסה גרף.


בנוסף, במכללה מתקיימים סדנאות כלליות להעשרת הידע כגון: כלכלת המשפחה, החיסכון הפנסיוני, אימון מנטאלי, הפורום הכלכלי.

לרשות התלמידים עומד צוות יועצי לימודים, קשרי לקוחות, תפעול, הדרכה ואנליסטים המיועד מצד אחד, לעזור להם למצוא את מסלול הלימודים הנכון ומאידך, להבטיח כי התלמיד יזכה למירב תשומת הלב במהלך הלימודים לטובת הצלחתו.

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש