מיטב דש טרייד 

מיטב דש טרייד

ראשי
אודות

חברת מיטב דש טרייד אשר התחילה את פעילותה בשנת 1969, הינה חלק מקבוצת מיטב דש, בית ההשקעות הותיק והגדול בישראל. החברה נוסדה במטרה לספק לציבור המשקיעים בישראל כלים מתקדמים להצלחה בשוקי ההון בארץ ובעולם.

 

החברה פועלת לפיתוח תשתיות טכנולוגיות, שיפור מערכי מסחר והשירות ללקוח על מנת לאפשר לכל אחד מלקוחותיה לנהל את ההשקעות שלו בצורה מיטבית. 


החברה מאפשרת ללקוחותיה מסחר בשוק ההון הישראלי באמצעות מערכת מקוונת למסחר בבורסה בת"א. בנוסף, ללקוחות החברה גישה בזמן אמת למסחר בוול סטריט בניירות ערך זרים  בזמן אמת בוול סטריט.


בנוסף, לחברה מערכות למסחר באופציות מעו"ף ובמכשירים פיננסים מתוחכמים ושירות ייחודי של ליווי מקצועי ופיננסי ע"י בעל רישיון מתאים.

 

לחברת מיטב דש טרייד מחלקת מחקר המעמידה לרשות ללקוחותיו מחומרים מקצועיים החל מהדרכות ייעודיות באשר לאופני השימוש במערכות המסחר, ועד קורסי השקעות ומסחר חינמיים ומסובסדים המתקיימים במכללת מיטב דש.

שדה חובה

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש