שתף

מטוס מנהלים פרטי

06.03.2019

טיסה במטוס מנהלים פרטי - לא רק פינוק


מטוס פרטי נתפש לפעמים כצעצוע של טייקונים, אבל בנוסף לפינוק שהוא מבטיח, וכמובן גם מקיים, זהו גם כלי עבודה לכל דבר. עוד כדאי לקחת בחשבון את האפשרות לשכור מטוס מנהלים, וליהנות מיחס עלות תועלת משתלם במיוחד.


חיסכון במשאב היקר ביותר בימינו

באופן טבעי טיסה פרטית היא מוצר יקר יותר ביחס לטיסה רגילה. המשוואה הזו נכונה גם לבעלי מטוסי מנהלים וגם למי ששוכר מטוס פרטי לצורך ספציפי. מצד שני, בדרך זו חוסכים זמן - וזמן הוא משאב יקר ערך בימינו, ובמיוחד לאנשי עסקים ולמנהלים בכירים. הטיסה עצמה נמשכת כמובן פרק זמן דומה, אבל הבידוק לפני ההמראה והתהליך שאחרי הנחיתה קצרים באופן משמעותי. בנוסף, את הזמן במטוס תוכלו לנצל לכל מטרה שהיא: הכנה קפדנית לפגישה חשובה, עבודה שוטפת, מנוחה וכו', וכשמוסיפים לחישוב את העובדה שתוכלו לנחות גם בשדה תעופה קרוב במיוחד ליעד שלכם, קל להבין איך מושג חיסכון משמעותי מאוד בזמן (שכידוע שווה ערך לכסף).

 


גמישות מוחלטת

אנחנו חיים בעולם דינמי ובפרט מתאפיינת בכך המציאות העסקית. בהתאם בעלי עסקים ומנהלים, בעיקר בחברות ובארגונים גדולים, זקוקים לגמישות מרבית כדי להביא לידי ביטוי את כל היכולות שלהם באופן היעיל ביותר.


העולם הוא גם כפר גלובלי, ולכן במקרים רבים הגמישות הנדרשת כוללת גם הגעה מהירה למקומות שונים ברחבי העולם. אנחנו אמנם חיים בעידן שבו ישנן טיסות סדירות רבות מהארץ ליעדים שונים, אבל רק טיסה במטוס פרטי יכולה להבטיח גם המראה מהיום להיום בדיוק למקום שבו חשוב להיות בנקודת הזמן הנוכחית. טיסה באמצעות מטוס מנהלים פרטי זו חוויה בלתי נשכחת עבור מנהלים. 

 

פרטיות מלאה


בדומה לחיסכון בזמן ולהתנהלות גמישה, גם לפרטיות יש ערך גבוה בימינו. במיוחד כך הדבר עבור אנשי עסקים בכירים ומוכרים שזקוקים לעתים לפרטיות - גם כדי לעבוד ביעילות וגם כדי לנטרל רעשי רקע. על-מנת שגם השהות בנמל התעופה לפני ההמראה וגם הטיסה עצמה יתאפיינו באותה רמת פרטיות נחוצה, הפתרון הנכון הוא טיסה במטוס מנהלים.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש