שתף

מחשבון הלוואה למימון רכב

חישוב החזר הלוואת מימון רכב

התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית למימון כל סוגי הרכבים  -  072-338-5115

 

רכישת רכב חדש ניתן לממן במספר דרכים:

א. על ידי לקיחת הלוואה בנקאית לתקופה של 3-5 שנים בריבית 0.25%-P עד 1.5%+P, כשאת חישוב החזר ההלוואה תוכלו לחשב במחשבון הלוואה לרכב שיוצג כאן בזמן הקרוב. 

ב. על ידי לקיחת הלוואה מיבואן הרכב עצמו. בדרך כלל ההלוואות הללו הם על סכום כספי מוגבל ונמוך יחסית של עד כ- 30% משווי הרכב. לעיתים ההלוואות הללו מסובסדות על ידי היבואן. 

ג. על ידי הלוואה מחברת אשראי חוץ בנקאי.

ד. על ידי קניית רכב מחברות הליסינג, שימו לב שהריבית הטמונה בעסקאות אלו לרוב יקרה משמעותית מההלוואות הבנקאיות, אז וודאו היטב מהי הריבית הטמונה בעסקה, וזכרו שהסיכוי לטיפולי מוסך יקרים שאינם מכוסים באחריות היבואן, במהלך 3 שנותיו הראשונות של הרכב, הם קלושים למדי.

חשוב לדעת כי מחשבון הלוואה לרכב שיוצג כאן לפניכם בזמן הקרוב, יאפשר לכם לחשב בקלות את סכום ההחזר החודשי בהלוואות הרכב שתקחו בהתאם לסכום ההלוואה שלקחתם לא רק מהבנק, אלא גם מיבואן הרכב ו/או מחברת האשראי החוץ בנקאי, כמצויין לעיל.

בנוסף, חשוב לזכור כי בדרך כלל ברכישת רכב בהלוואה הבעלות נרשמת על שם הקונה, כאשר המלווה רושם שיעבוד על הרכב. שיעבוד זה מוסר עם סיום תשלומי ההלוואה. יש חברות מימון הרושמות את הרכב על שמן עד למועד סיום ההלוואה. מומלץ שהרכב יירשם על שם הקונה מלכתחילה שכן אחרת עם סיום ההלוואה הקונה יירשם כיד שנייה. כמו כן, אם הרכב לא יירשם על שמכם ובמידה וחברת המימון תקלע לקשיים וימונה לה כונס נכסים, כונס הנכסים יוכל לקחת את הרכב מאחר והוא בבעלות החברה.

את שיעבוד הרכב ניתן להסיר ב-2 מקרים:

1. כאשר הלווה סיים לשלם את תשלומי ההלוואה.

2. כאשר הלווה פורע פירעון מוקדם את ההלוואה.

המלווה הוא זה שנותן ההוראה להסרת השיעבוד במשרד הרישוי.

זכרו כי לא ניתן לבצע העברת בעלות על הרכב בטרם הוסר השיעבוד במשרד הרישוי.

מחשבון הלוואה לרכב שלפניכם, מאפשר חישוב החזר הלוואה חודשיים בהתאם לנתוני ההלוואה: סכום ההלוואה, מספר שנים וגובה הריבית השנתית, וההיפך. 

במחשבון הלוואת הרכב שלפניכם, תוכלו גם לדמות סכומי הלוואה שונים שיוגדרו על ידכם, ועל פיהם לראות את החזר החיוב החודשי הצפוי במסגרת ההלוואה שתזינו במחשבון, ולהיפך.

 
 
 
 
 
 
* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע להלוואת מימון לרכב, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה


שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש