שתף

מחפשים פקדון שווה? בואו להכיר את המבצעים החמים

מחפשים פקדון שווה? בואו להכיר את המבצעים החמים

07.12.2014

יש לכם סכום כסף שאתם רוצים להשקיע בפקדון? בואו תראו אלו מבצעים מיוחדים יש בימים אלה בימים אלה, בהם שוררת ריבית נמוכה במיוחד באופן היסטורי במשק, יותר ויותר קשה למצוא פתרונות משתלמים לחסכונות לטווחים הקצרים. כדי לחזר בכל זאת אחר כספי הלקוחות, מציעים מדי פעם הבנקים מבצעים משתלמים מהרגיל. אספנו עבורכם כמה מבצעים שכאלה שיצאו לאחרונה:

 

בנק ירושלים

 

בבנק ירושלים, שמתמקד בהצעות שיווקיות לבעלי חשבונות בבנקים אחרים, מציעים בימים אלה פיקדון לזמן קצר, בריבית של 0.5%. את הפקדון ניתן למשוך בהתראה של 60 יום מראש, ואין צורך לפתוח חשבון עו"ש בבנק. את הפקדון ניתן לפתוח ישירות באתר האינטרנט.

 

בנק הפועלים

 

בנק הפועלים מציע בימים אלה "פיקדון בזמן שלך" - פיקדון שקלי לשנתיים עם תחנות יציאה המעניק ללקוח ריבית משולבת: בשנה הראשונה ריבית קבועה (ללא הצמדה), כאשר הריבית תשולם בתום שנה לקרן הפיקדון לאחר ניכוי מס במקור.

בשנה השנייה - ריבית משתנה הנגזרת מריבית הפריים בניכוי מרווח קבוע הנקבע במועד ההפקדה. תחנות היציאה - בתום שנה וכל חודש לאחר מכן. הפיקדון פתוח למפקידים החל מ-10,000 שקל. הריבית תלויה בגובה ההפקדה ונעה בין 0.16 למי שיפקיד עד 50,000 שקל, ו-0.2 למי שיפקיד מעל 100,000 שקל.

 

הבנק מציע גם פיקדון שקלי משולב (לא צמוד) לתקופה של שנה. במחצית הראשונה של השנה תינתן ריבית קבועה ובמחצית השניה של השנה תינתן ריבית משתנה הנגזרת מריבית בנק ישראל בניכוי מרווח קבוע מראש. הפקדה מינמלית של החל מ-10,000 שקל.

 

בנוסף מציע בנק הפועלים "חיסכון זמין קצר" - תוכנית חיסכון שקלית (לא צמודה) לשנתיים, עם ריבית מדורגת אשר עולה ככל שמתמידים בחיסכון.

תחנות יציאה - בתום שנה וכל רבעון (3 חודשים) לאחר מכן. הריבית בשיעור שנתי קבוע של 0.15% בשנה הראשונה ועולה כל רבעון בהמשך במדרגה קבועה בשיעור שנתי של 0.08%. ריבית מתואמת בתום תקופת החיסכון 0.2502% (הריבית מחושבת כריבית דריבית רבעונית). התוכנית פתוחה למפקידים החל מ-100,000 ש"ח.

 

בנק מזרחי טפחות

 

בנק מזרחי טפחות מציע בימים אלה חיסכון "פיטנגו - זמין לשנתיים", שמאפשר ליהנות בשנה הראשונה מריבית שקלית קבועה שאינה צמודה בשיעור של חצי אחוז ובשנה השנייה מריבית ניידת המשתנה כמרווח מהפריים. תקופת הפיקדון: שנתיים. סכום מינימלי להפקדה: 50,000 שקל. תחנות יציאה - מתום שנה בהודעה של 35 יום מראש.

 

דיסקונט

 

בנק דיסקונט משווק בימים אלה הצעה משתלמת למפקידי פקדונות לזמן קצר ומציע למי שיפקיד חסכון ל-100 יום ריבית של 0.2%, למי שייפתח חיסכון ל-180 יום ריבית של 0.35% ולמי שיפתח חיסכון של 240 יום ריבית של 0.45%. מינימום ההפקדה הוא 5000 שקל, ללא חידוש וללא תחנות יציאה.

 

בנק יהב

 

בבנק יהב תוכלו למצוא בימים אלה פיקדון שקלי ל-14 חודשים המעניק ריבית שנתית קבועה עד 0.35%, וכן חסכון שקלי ל-36 חודשים עם ריבית לכל התקופה עד 2.6% (ריבית שנתית 0.86%).

 

בנק אגוד

 

בבנק אגוד תמצאו פקדון ל-18 חודש בריבית מצטברת לכל התקופה עד 0.35%, אפיק השקעה סולידי עם תשואה עודפת על הריבית לטווח קצר. כמו כן תמצאו בבנק פיקדון ל-15 חודש בריבית עד P-1.45%.- עם נקודות יציאה: אחרי 5 חודשים ואחרי 10 חודשים.

 

הבנק הבינלאומי

 

בבנק הבינלאומי תוכלו ליהנות מפיקדון שקלי צמוד דולר לתקופה של שנה שנושא ריבית שנתית של 0.1%. בתום תקופת הפיקדון יקבל הלקוח שער דולר משופר משערו הרשמי של הדולר. במידה ושער הדולר יעלה במהלך תקופת הפיקדון הלקוח יקבל 11% משיעור עליית הדולר. במידה ושער הדולר ירד במהלך תקופת הפיקדון הלקוח רק 90% משיעור ירידת השער.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש