שתף

מיחזור משכנתא

מעוניין להקטין את תשלומי המשכנתא? שלח פרטים, ואנו ניצור עמך קשר

10.07.2017

מעוניין להקטין את תשלומי המשכנתא? שלח פרטים ואנו ניצור עמך קשר.


"בנקרייט", פורטל המידע הפיננסי המוביל בישראל, מציע לכם, בין היתר, אפשרות לבדיקת כדאיות מיחזור משכנתא בחינם. ביצוע תהליך המיחזור כרוך בתשלום ומבוצע על-ידי חברה המתמחה בתחום.

במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע למיחזור משכנתא, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

מיחזור משכנתא

בשנים האחרונות המושג של "מיחזור משכנתא" עולה שוב ושוב ועדיין ישנם רבים שלא יודעים על מה מדובר.

העיקרון הוא פשוט למדי ואומר שכל אחד יכול לחדש את המשכנתא שלו ולנסות לשנות את התנאים שלה לאורך חייו (וחיי המשכנתא).

את התהליך של מיחזור משכנתא ניתן לבצע לבד או יחד עם יועצים חיצוניים לבנק, אשר אין להם אינטרס לתת ריביות גבוהות ככל שניתן, אלא להיפך.

האינטרס האישי שלך

כל אחד אשר נוטל משכנתא מעוניין לשלם עליה כמה שפחות. על מנת להבין את המפשט הזה צריך להפריד בין הצורך האישי, לשלם פחות, ובין הצורך של הבנק: להרוויח יותר.

שני האינטרסים הללו יכולים להיות מנוגדים מצד אחד אבל כמובן שברגע שעושים מיחזור משכנתא, הבנק ירצה להמשיך להעניק את ההלוואה והוא יסכים, ככל הנראה, לשפר את התנאים.

המטרה של ההליך היא לשמור על האינטרנס של בעלי הבתים. זאת נעשה דרך תכנון המשכנתא מחדש ויציאה למכרזים בין הבנקים השונים.

מסלול המשכנתא

השלב הראשון של הליך מיחזור משכנתאות הוא תכנון. התכנון הוא לא רק של המשכנתא עצמה כי אם גם של החיים סביבה. יכול להיות שהמצב לא מאפשר לכם לשלם את הסכום שהתחייבתם אליו, ואתם רוצים לשנות את הסכום החודשי, אך מוכנים לשלם אותו לאורך יותר שנים. מצד שני, יכול להיות שאתם יכולים דווקא לשלם עכשיו יותר כסף, ואתם רוצים לסיים את המשכנתא תוך פחות שנים. כמובן שלכל אלה מצטרפת הריבית שגם עליה תתמקחו.

מחשבון משכנתא יכול לסייע לכם בתכנון המשכנתא.

ריביות

מיחזור משכנתא הוא גם משא ומתן מול הבנקים על הריבית של ההלוואה. כמובן: אתם מעוניינים לשלם כמה שפחות ריבית על המשכנתא, ולצורך כך תוכלו לערוך השוואה בין הבנקים השונים, גם אם עוד אין לכם חשבון בנק אצלם.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח אירועים

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש