שתף

מזרחי טפחות מציע תוכנית חיסכון חדשה בהוראת קבע חודשית ל-12 שנה

25.07.2006

לקראת כניסתן לתוקף של תקנות חדשות של משרד האוצר בתחום קופות הגמל בתחילת 2006, יוצא בימים אלה בנק מזרחי טפחות במוצר חדש וייחודי:

 

``נצבר ועולה`` – תוכנית חיסכון בהוראת קבע חודשית ל-12 שנה. מעוניין/ת לקבל הצעה להעברת חשבון הבנק? העברת חשבון בנק ``נצבר ועולה`` נותנת מענה מושלם לתקנות האוצר הקובעות, כי החל מ-1 בינואר 2006 ניתן יהיה למשוך כספים שיופקדו בקופת גמל, רק בהגיע החוסך לגיל 60. משיכה של הכספים במועד מוקדם יותר תחויב בתשלום מס הכנסה של 35% על כל הסכום שנצבר בקופה (קרן + רווחים).

 

התוכנית החדשה שמציע מזרחי טפחות היא ל-12 שנה, עם תחנות יציאה מתום 2, 5 ו- 8 שנים. החיסכון נושא ריבית צמודה למדד המחירים לצרכן בשיעור מדורג וידוע מראש, אשר הולכת ועולה ככל שתקופת החיסכון מתארכת.

 

 

לקוח שימשוך כסף בתחנות היציאה יזוכה בהצמדה מלאה למדד ובריבית כפי שנקבעה במועד ההצטרפות. בשונה מאוד מהמצב בקופות הגמל, כאן התשלום למס ההכנסה יעמוד על 15% מהרווח הריאלי בלבד (ולא מהקרן) שנצבר בחיסכון. סכום ההפקדה החודשי המזערי הינו 100 ₪.

 

תוכנית חיסכון מאפשרת גמישות בסכומי ההפקדה החודשית, כך שהלקוח יכול להגדיל או להקטין את סכום הוראת הקבע על-פי יכולתו ואפשרויותיו הכלכליות. ``נצבר ועולה`` מתאימה במיוחד למי שמבקשים לחסוך לטווח ארוך, בדרך של הפקדות חודשיות, ועדיין ליהנות מגמישות הן באורך תקופת החיסכון והן בגובה ההפקדות החודשיות. שיעורי הריבית בתוכנית נקבעים על-פי סכום ההפקדה החודשית ומשך תקופת החיסכון.

 

כך למשל, חוסך שיפקיד סכום חודשי של עד 1,000 ₪ ייהנה בתום השנתיים הראשונות מריבית שנתית (כאמור, צמודה למדד), של כ-1.5%, בעוד שהשארת הכסף לאורך מלוא תקופת התוכנית – 12 שנה, תזכה אותו בריבית שנתית של כ-2.75%. מי שיפקידו סכום של למעלה מ-2,000 ₪ בחודש יזוכו בריבית שנתית של כ-1.9% בתום השנתיים הראשונות, ריבית שתלך ותעלה עד לכ-3.15% בתום 12 שנה.

 

הבנקים מציעים מסלולים שונים ואטרקטיביים ללקוחות הבנק ולמצטרפים חדשים.

זה הזמן להשאיר פרטים ולתת לבנקים להלחם עליכם עם הצעות אטרקטיביות

 

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש