שתף

מבצע לחיסול הנקודות של מחזיקי כרטיס אשראי של ויזה כ.א.ל

מספר בתי העסק שיוכל לבחור הלקוח תלוי בגובה ההוצאות החודשיות של הלקוח בכרטיס האשראי. ככל שהוצאותיו גבוהות יותר יוכל לבחור מספר גדול יותר של בתי עסק בהם יזכה להנחה קבועה

11.12.2007

כידוע חברת ויזה כ.א.ל החליטה להחליף את שיטת הכוכבים והנקודות שהיתה נהוגה בה עד כה בהנחות בשיעורים קבועים, בבתי עסק מתוך רשימה. כשכל לקוח יכול לבחור בתי עסק בהם הוא נוהג לבצע רכישות בתדירות גבוה יחסית.

מספר בתי העסק שיוכל לבחור הלקוח תלוי בגובה ההוצאות החודשיות של הלקוח בכרטיס האשראי.

ככל שהוצאותיו גבוהות יותר יוכל לבחור מספר גדול יותר של בתי עסק בהם יזכה להנחה קבועה.

על מנת לאפשר ללקוחותיה המחזיקים כרטיסי אשראי מסטרקארד וויזה לנצל את הנקודות שצברו בעבר, יצאה ויזה כ.א.ל במבצע בו הלקוחות יזכו ל- 100% הנחה על רכישותיהם בבתי עסק שונים תמורת הנקודות שצברו בכרטיס. במסגרת המבצע נקבעו סך הכל שלושה יחסי המרה:

• 143 נקודות לכל שקל הנחה.

• 125 נקודות לכל שקל הנחה.

• 100 נקודות לכל שקל הנחה. 

בכל בית עסק המשתתף במבצע חל אחד משלושת יחסי המרה הנ"ל.

בתיאטרון הבימה, בית חלומותיי ומעלית הזמן בירושלים, יחס ההמרה נקבע לכרטיס ולא לפי ש"ח.

על רשימת בתי העסק שבמבצע נמנים: למטייל, ניו פארם, הבימה, רשת האופנה טאג וומן, ארקיע, צומת ספרים, בלוקבאסטר, פיצה דומינו, רשת התכשיטים גראס, רשת ההנעלה טו גו, בית חלומותיי ועוד. במידה והלקוח מבצע רכישה בגובה העולה על שווי הנקודות שברשותו הוא יחוייב באופן הבא: בבתי העסק בהם 1 ש"ח הנחה = 143 נקודות החיוב יהיה 0.7 אג’ לנקודת חריגה, בבתי עסק בהם 1 ש"ח הנחה = 125 נקודות החיוב יהיה 0.8 אג’ לנקודת חריגה, ובבתי עסק בהם 1 ש"ח הנחה = 100 נקודות החיוב יהיה 1 אג' לנקודת חריגה.

המבצע יימשך עד ה- 31.1.08 וחברת ויזה כ.א.ל תהיה רשאית להפסיקו לפני תאריך זה. 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש