שתף

מבצעי סוף שנה בשוק הרכב - מריחים את 2011 ? גם יבואניות הרכב, שרוצות אתכם יותר מתמיד!

אם אתם רגילים כבר לדחות את קניית השמלות, הספות, הנעלים וכלי החשמל למכירות סוף העונה, הרי שלאלה תוכלו לצרף את תחום כלי הרכב, הזוכה אף הוא להנחות מרשימות ותנאים נוחים במיוחד בימים אלה של סוף השנה

16.11.2010

 זה הזמן להדק את החגורות (של הרכב) ולנסוע כל עוד נפשכם בכם אל אולמות התצוגה של היבואנים – רכבים למכירה במכירות סוף העונה כבר כאן, הסוחרים הממולחים משחיזים את העניבות, ומעולם לא היו פגושי הרכב מוכנים כל כך לפגישה. איתכם, כמובן.

רכבים למכירה במחירים נמוכים?

זה לא (רק) כי יש לכם עיניים יפות, השורה התחתונה ברורה: אם אתם מחפשים רכב חדש, סיבוב קצר אצל יבואניות הרכב יחשוף את המחירים המעודכנים של רכבים למכירה – מחירים נמוכים יחסית, המציעים תמורה הולמת ובתנאי אשראי נוחים מתמיד.

בין אם אתם בעניין של קיה, מיצובישי, מזדה או יונדאי – כל אותם יבואני רכב ורבים אחרים ישמחו לפתוח עבורכם את דלת הנהג.

נשאלת השאלה מה עומד מאחורי הנדיבות הפתאומית הזו של יבואניות הרכב?

האמת מתחלקת לשתי סיבות עיקריות.

1. עודפי מלאי, שלא לומר – רכבים חדשים מצטברים בנמלים, כך שעדיף להוריד מעט את המחיר, בכדי שיפנו את מקומם לבאים שיבואו.

2. הסיבה השנייה היא סוף השנה העומדת בפתח, מה שדוחף את היבואניות לעמוד ביעדי המכירות שקבעו בתחילתה.

הגיע הזמן החליף את הטרמינולוגיה: אם פעם היו מחיריהן של מכוניות מושפעים משנת המודל שלהן, הרי שהיום יש הבחנה משמעותית בשוק היד שנייה, בין מכונית שעלתה על הכביש במרץ 2010 לעומת תאומתה, שהתניעה לראשונה בנובמבר אותה שנה.

נכון ששתיהן בנות אותו השנתון, אולם מחירה של "הנובמברית" אמור להיות גבוה יותר – זה עובד מצוין בהיגיון של יבואני הרכב, פחות בזה של הקונים, שמסרבים לשלם את התוספת במחיר, או במילים אחרות – מעדיפים שלא להיכנס לפרט הקטן הזה, אם הוא אמור לעלות להם יותר.

מצד שני, השינוי מתחיל לקרות לאיטו, ולפחות על פי סוחרי רכב ומוכרי המכוניות, נראה כי רוכשי המכוניות מתחילים להפנים, שחשוב יותר הגיל מאשר השנתון, ומוכנים יותר ויותר להתאים את סכום התשלום לגילו האמיתי של הרכב.

וגם חברות הליסינג לא טומנות ידן בצלחת (זו של הגלגלים...).

לא רק יבואני רכבים מציעים הנחות משמעותיות ומכובדות ביותר עבור מי שרוצים להתחדש ברכב מהניילונים, גם חברות הליסינג מציעות רכבים משלהן, כמעט חדשים, שנכון שהניילונים שלהן כבר לא אלה המקוריים, אולם הקילומטראז` נמוך מאוד, השנתון עדכני מאוד, ומדובר בעסקה לא רעה בכלל, המופיעה כחלופה איכותית למדי למול רכבים חדשים.

אבל מה עוד קורה כאמור, בתחילת 2011?

נכון, העלייה בשווי השימוש של כלי הרכב יוצרת חוסר וודאות משמעותי אצל הקונים, מנהלי ציי רכב מעדיפים שלא להחליף רכבים כרגע, ולמולם מורידות חברות הליסינג את המחירים ככל האפשר, כשאחד השיקולים הוא לא לאבד את המיקום בטבלת כלי רכב למכירה הפופולאריים (כי כתמיד, לא הגודל קובע, כי אם המיקום). הוציאו את העפרונות והתחילו לרשום – להלן מבצעי סוף השנה של יבואניות הרכב יונדאי מציעים תנאי אשראי נוחים, תוספות אבזור וטרייד אין, בעוד בסובארו מציעים 100% מימון לרכב, טרייד אין במחיר המחירון של הרכב שלכם והיתרה בתשלומים.

אם תרצו קיה, דייהטסו או סאן יונג ויש לכם כרטיס "חבר", הרי שתוכלו לקבל בזכותו עד 10,000 ₪ הנחה, ובטויוטה יתנו לכם תנאי אשראי נוחים במיוחד.

בין חברות הליסינג נבחר להזכיר את אלדן, המציעה כלי רכב למכירה כמעט חדשים, עד 10,000 ק"מ במחירים נמוכים במיוחד.

אין ספק כי המחירים הנמוכים, המשא ומתן שנעשה קל מתמיד, ההטבות המפליגות, והעובדה כי בינואר עתידים שוב המחירים לעלות – כל אלה מציבים את כדאיות רכישת רכב חדש במקום גבוה הרבה יותר מכלי הרכב המשומשים, שמחירם גבוה יחסית. הוסיפו לזה את מבצעי הליסינג, והרכב החדש שלכם נראה קרוב מתמיד.

אז פשוט, תתחדשו!

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש