שתף

לימוד ביטוח

ביטוח הוא תחום בעל חשיבות רבה בעולם שרמת אי הוודאות בו מתעצמת כל הזמן. הביקוש למוצרי ביטוח שונים - ביטוחי רכוש, בריאות, חיים, אובדן כושר עבודה ועוד - נמצא במגמת עלייה, ויחד איתו גדל גם הביקוש לשירותיהם של סוכנים מיומנים ואנשי מקצוע נוספים שמהווים את הבסיס לעבודתה של כל חברת ביטוח.

לימודי ביטוח במכללת אורין שפלטר


במכללת אורין שפלטר תוכלו לבחור בין שלל מסלולי לימוד שיובילו אתכם לתעסוקה מתגמלת בעולם הביטוח. קורס אחד הוא חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי - לימודים שנמשכים כ-15 חודשים במתכונת של מפגש שבועי אחד, ושבסופם ממתינה תעסוקה מתגמלת בחברת ביטוח באחד משני התפקידים המרכזיים בה: חתמים ומסלקי תביעות. החתמים הם אלה שבוחנים את כל הבקשות לפוליסות וקובעים אם כדאי לחברה להיענות להן (ובאילו תנאים). מסלקי התביעות בוחנים את כל הבקשות להפעלת פוליסות קיימות וקובעים אם האירוע שהתרחש אכן עומד בתנאי הפוליסה (ואם כן מהו הפיצוי המתאים למבוטח). מסלול זה מיועד לקהל הרחב ולצעירים וצעירות בראשית דרכם המקצועית - אין תנאי קבלה ואין צורך בידע קודם כדי להגיע למשרות הנ"ל שמתאפיינות בתנאים מצוינים.


מסלולי לימודי ביטוח


שני מסלולים נוספים שאליהם תוכלו להתקבל גם ללא כל ידע קודם או ניסיון כלשהו הם המסלול האלמנטרי והמסלול הפנסיוני. מטרת לימודים אלה היא הכנה מיטבית לבחינות שאותן יש לעבור כדי לקבל רישיון סוכן ביטוח - כשסוכני ביטוח אלמנטריים מטפלים בביטוחי רכוש, ביטוחים עסקיים, ביטוחי תאונות אישיות, ביטוחי נסיעות לחו"ל ועוד, ואילו סוכנים פנסיוניים מוסמכים להתאים ללקוחותיהם ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחי חיים וגם מוצרי חיסכון לגיל הפרישה מהעבודה.
בשני המסלולים מרצים שצברו ניסיון רב בהכנת תלמידים למבחנים הנ"ל, ספרי לימוד מפורטים וברורים (גם כן על בסיס ניסיון עשיר), אתר אינטרנט ובו תרגילים רבים וגישה להרצאות מצולמות. בהתאם אחוזי המעבר של תלמידי אורין שפלטר גבוהים במיוחד, והם יכולים להשלים את כל הדרישות בדרך לקבלתו של רישיון סוכן הביטוח תוך שנתיים ואף פחות. עוד כדאי לדעת שניתן ללמוד מסלולים אלה מהבית.


קורסים מתקדמים


בנוסף ישנם במכללת אורין שפלטר גם קורסים מתקדמים: לימוד ביטוח למי שכבר עוסק בתחום ורוצה להעשיר את ארגז הכלים שלו ולמשוך אליו עוד ועוד לקוחות. בין קורסים אלה - מקצוען פנסיוני, ניהול סיכוני בריאות ומיסוי והכוונה לפרישה.

 

התקשרו עוד היום לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ביטוח ולהרשמה - 074-7579864

 

 

קורס לימוד ביטוח

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש