שתף

לימודי סוכן ביטוח תנאי קבלה

סוכן ביטוח הוא מקצוע עתיר הזדמנויות. אופציה אחת היא עבודה בחברת ביטוח, בשכר נאה ובמשרה שמתאפיינת בסביבת עבודה איכותית ויציבות תעסוקתית. אופציה שנייה היא פתיחת עסק עצמאי, ובמקרה זה השכר יכול להרקיע שחקים ובפרט כשהסוכן הוא לא "רק" מקצועי אלא גם חרוץ ובעל יכולת לשווק את עצמו היטב, ועוד אפשרות היא הצטרפות לסוכנות ביטוח שמהווה מסגרת תומכת ומעצימה, בעיקר בראשית הדרך.

האם נדרש ידע קודם ללימודי סוכן ביטוח?

סוכן ביטוח הוא גם תפקיד אחראי מאוד. על-מנת להתאים לכל לקוח את הפוליסות האופטימליות עבורו נדרש ידע מעמיק, ובהתאם הדרך לעבודה בתחום המתגמל כוללת לימודים, ורצוי במכללה מובילה כמו אורין שפלטר. כדאי לדעת שישנם מספר מסלולים ובכל מקרה על-מנת להתקבל אל לימודי סוכן ביטוח תנאי קבלה יחיד הוא הרצון להתמקצע. אין צורך בידע קודם או בניסיון כלשהו, גם לא בזיקה לעולם הביטוח, ולמעשה אם תבחרו במכללת אורין שפלטר תוכלו להצליח במבחנים גם אם כרגע השליטה שלכם במתמטיקה רעועה - וזאת בזכות קורס ריענון מתמטיקה שמחזק את היכולות לקראת לימודי הביטוח עצמם.
הסיבה לכך שאין צורך בידע קודם ושאין תנאי קבלה ללימודי סוכן הביטוח היא המיומנות הגבוהה של אנשי אורין שפלטר בהכשרת נשות ואנשי מקצוע בתחום הביטוח, ובפרט סוכנים. על-מנת לעבוד כסוכן ביטוח יש צורך ברישיון - שניתן למי שעובר בהצלחה 6 בחינות שמחולקות לשתי קבוצות. הקבוצה הראשונה היא מבחנים ביסודות הביטוח, בחשבונאות, בכלכלה ובסטטיסטיקה ומימון. לאחר השלמת מבחנים אלה אפשר להתחיל את ההתמחות המבוקשת (שנמשכת חצי שנה), וכמו כן ישנם שני מבחנים נוספים בהתאם למסלול הספציפי: סוכני ביטוח אלמנטריים יעברו מבחנים בביטוח רכוש וביטוח תאונות, וסוכנים פנסיוניים יעברו בחינה שנקראת מקצועית א' (ושעוסקת בניתוח ניירות ערך) ובחינה שנקראת גמר פנסיוני.

פנו למכללת אורין שפלטר לקבלת מידע נוסף


בזכות הניסיון הרב של המרצים וחומרי הלימוד האפקטיביים, כולל אתר אינטרנט ייעודי עם הרצאות מצולמות ושפע תרגילים, ניתן להשלים את המסלול כולו תוך שנה וחצי עד שנתיים. עוד כדאי לדעת שלמכללת אורין שפלטר יש חברת השמה אשר מסייעת לבוגרות ולבוגרים להשתלב בתחום בקלות ובמהירות.

 

לקבלת פרטים אודות לימודי סוכן ביטוח צרו קשר עם מכללת אורין שפלטר  - 0747579864

 

 

לימודי סוכן ביטוח תנאי קבלה

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש