שתף

לימודי ייעוץ פנסיוני

במציאות שבה לכולנו ישנה מודעות גבוהה לחשיבות החיסכון הפנסיוני, הביקוש לשירותיהם של אנשי מקצוע בתחום נמצא במגמת עלייה

יותר ויותר אנשים מבינים שכדי להבטיח לעצמם חיים ברווחה כלכלית גם לאחר הפרישה מעבודה נדרשים ידע מקצועי מעמיק לגבי כל מוצרי הפנסיה הקיימים - קופות גמל, קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים - ובקיאות בנוגע לסוגיות מהותיות רבות שעולות על הפרק כשקונים מוצר פנסיוני. ביניהן: האם לשלב בחיסכון גם כיסוי למקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או מוות, נושאי מיסוי, ההחלטה האם להפריש מעבר למינימום שקובע החוק לשכירים ולעצמאים, ועוד.


מסלול לימודים ליועצים פנסיוניים


מי שמספק את השירות שעשוי להיות שווה עשרות אלפי שקלים לכל לקוח, ולפעמים אף יותר, הוא יועץ פנסיוני. בהתאם לימודי ייעוץ פנסיוני הם מסלול הכשרה לתפקיד שמתאפיין באחריות רבה וגם בתגמול גבוה - תפקיד שאותו ניתן למלא גם כשכירים (בבנקים השונים) וגם כעצמאים. יועצים פנסיונים שכירים בראשית דרכם משתכרים כ-8,000 ש"ח בחודש, ולאחר צבירת ניסיון של מספר שנים השכר החודשי מגיע גם לרמות של 16,000-18,000 ש"ח. בנוסף נהנים יועצים אלה מהיציבות שמאפיינת תעסוקה בבנק ומסביבת עבודה נעימה. יועץ פנסיוני שכיר עשוי להרוויח סכומי כסף גבוהים אף יותר, ובפרט אם הוא חרוץ ומוכשר.
על-מנת להעניק שירותי ייעוץ פנסיוני נדרש רישיון. את הרישיון מנפיקה רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון שבמשרד האוצר למי שעובר 6 בחינות ומשלים סטאז' שנמשך חצי שנה. הבחינות הן במקצועות כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, יסודות הביטוח, ניתוח ניירות ערך (מבחן שנקרא גם מקצועית א') וגמר פנסיוני. לימודי ייעוץ פנסיוני הם למעשה קורסים שמכינים את התלמידים לכל בחינות הנ"ל ובכך מגדילים את הסיכוי להצליח בהן ולהשלים את המסלול כולו בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.


לימודים באורין שפלטר


אם תבחרו במכללה איכותית דוגמת אורין שפלטר שמעסיקה מרצים מנוסים בתחום ומבטיחה למידה אפקטיבית בדרכים שונות (הרצאות מצולמות, תרגול אונליין, ליווי אישי ועוד) תוכלו לעבור את המבחנים תוך 18-24 חודשים. את הסטאז' ניתן לבצע כבר לאחר מעבר 4 הבחינות הראשונות ובמקביל ללימודים לשני המבחנים האחרונים - ומאחר שאין צורך בידע קודם, תוכלו למעשה להפוך ליועצים פנסיוניים מבוקשים כבר תוך שנתיים.

 

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ייעוץ פנסיוני -  074-7579864

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש