שתף

לימודי ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני הוא תחום רחב היקף ובעל חשיבות רבה במיוחד. הוא כולל את ביטוחי הבריאות השונים, ביטוחי החיים, הביטוחים הסיעודיים, ביטוח אובדן כושר עבודה וכן מוצרי חיסכון לגיל הפרישה מהעבודה - ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה וקופות גמל.

בהתאם סוכני ביטוח פנסיוניים הם אנשי המקצוע אליהם פונה כל מי שרוצה לדעת בוודאות שעתידו הכלכלי מובטח גם כשלא יוכל לפרנס את עצמו מסיבה כזו או אחרת, וגם אם חלילה יידרש להוצאות כספיות גבוהות עקב נכות, אובדן עצמאות או מחלה קשה.

מסלולי לימודים לסוכני ביטוח פנסיוני


מוצרי הביטוח והחיסכון הנ"ל מתאפיינים במורכבות גבוהה, כל אחד בפני עצמו ועוד יותר מכך השילוב ביניהם - כך למשל קרנות פנסיה כוללות גם ביטוח אובדן כושר עבודה, בביטוח המנהלים ניתן לכלול כיסוי למקרה של מוות בטרם עת ומצד שני בביטוח החיים ניתן לכלול רכיב של חיסכון. בהתאם כל אדם חייב לקבל החלטות רבות על-מנת לבנות את תיק הביטוח האופטימלי - וללא עזרת סוכן ביטוח פנסיוני מיומן מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית.
לימודי סוכן ביטוח פנסיוני מורכבים מ-6 קורסים שכל אחד מהם הוא הכנה למבחן אחר של הרשות לניירות ערך או של משרד האוצר. יש צורך לעבור את כל 6 המבחנים - בכלכלה, סטטיסטיקה ומימון, יסודות הביטוח, חשבונאות, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני - וגם להשלים סטאז' של חצי שנה (ניתן להתחיל אותו לאחר שעוברים 4 מבחנים וכך לקצר את פרק הזמן עד לתום ההכשרה וקבלת הרישיון שמאפשר עבודה כסוכן ביטוח). גם ללא ידע קודם או זיקה כלשהי לעולם הביטוח והחיסכון ניתן לצלוח את המסלול כולו תוך פחות משנתיים, זאת בתנאי שבוחרים נכון את מקום הלימודים .

לימודים במכללת אורין שפלטר

מכללה מובילה כמו אורין שפלטר שמעסיקה מרצים בעלי ניסיון בהוראת הקורסים השונים במסגרת לימודי ביטוח פנסיוני, וכן מעניקה לתלמידים שלה ליווי צמוד, אפשרויות תרגול נרחבות כולל אונליין, גישה להרצאות מצולמות וספרי לימוד מפורטים וברורים.

מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם המכללה לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים אודות לימודי סוכן ביטוח פנסיוני  - 074-7579864

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש