שתף

כמה תעלה לכם המשכנתא? קבלו מחשבוני משכנתא לשירותכם!

המשכנתא שתיקחו היום תלווה אתכם להרבה מאוד שנים קדימה. הסכום החודשי שתשלמו יירד מחשבון הבנק שלכם מדי חודש בלי פספוסים, ועל מנת להיערך בצורה נכונה, חשוב מאוד להבין את היקף ההתחייבות שאתם לוקחים על עצמכם. במילים אחרות: הגיע הזמן להכיר את מחשבון המשכנתא שלנו

18.07.2017

היכנסו עכשיו למחשבוני המשכנתא של "בנקרייט"

"אנחנו זוג צעיר העומד בפני רכישת דירת ארבעה חדרים, שאינה חדשה במרכז הארץ. עבור מימון הדירה נצטרך כמובן לקחת משכנתא, הסתובבנו כבר בין כמה בנקים וקיבלנו הצעות, אבל אנחנו ממש מבולבלים לנוכח ההיצע והריביות. אנחנו לא מבינים את המסלולים, וכרגע אנחנו בעיקר מתוסכלים מאוד. 

"איך בכלל אפשר להבין מה אומרים המספרים?! איך בכלל אפשר להבין כמה בדיוק נשלם מדי חודש וכמה תעלה לנו המשכנתא בסוף התקופה?!".

שאלה זו היא רק אחת מני רבות שאנחנו שומעים מדי יום, ואנחנו מאוד מבינים את התסכול והלחץ.

המשכנתא שתיקחו היום תלווה אתכם להרבה מאוד שנים קדימה. הסכום החודשי שתשלמו יירד מחשבון הבנק שלכם מדי חודש בלי פספוסים, ועל מנת להיערך בצורה נכונה, חשוב מאוד להבין את היקף ההתחייבות שאתם לוקחים על עצמכם. במילים אחרות – הגיע הזמן להכיר את מחשבון המשכנתא של "בנקרייט".

היכנסו עכשיו למחשבוני המשכנתא של "בנקרייט"

מהו מחשבון משכנתא ולמה הוא משמש?

מחשבון משכנתא הוא כלי חישוב מתוחכם וחשוב, שבהינף כפתור יוכל לעשות הרבה מאוד סדר בהבנת תשלומי המשכנתא (החודשיים והכוללים כאחד). אופן העבודה עם מחשבון משכנתא באתרנו, "בנקרייט", הוא פשוט מאוד ומשמש לשתי מטרות עיקריות:

1. חישוב סכום המשכנתא –

מחשבון משכנתא זה מחשב את סכום המשכנתא שניתן לקחת בהינתן ההחזר החודשי שאותו תוכלו לשלם. מחשבון זה מאפשר לכם להחליט מה גובה המשכנתא אותה תוכלו לקחת בהתאם ליכולת ההחזר החודשי שלכם. שימו לב! מומלץ כי ההחזר החודשי יעמוד על עד 30% מההכנסה הפנויה.

לסכום המשכנתא המתקבל יש להוסיף את ההון העצמי אותו תוכלו לשלם, ובכך להגדיר את עלות הנכס שאותו תוכלו לרכוש.

על מנת לבצע את החישוב, תצטרכו להזין את התשלום החודשי שתשלמו, את אורך התקופה המתוכננת למשכנתא ואת הריבית הקבועה שתשלמו.

היכנסו עכשיו למחשבוני המשכנתא של "בנקרייט"

2. חישוב החזר חודשי -

לחשב את סכום ההחזר החודשי של המשכנתא.

במקרה זה, מטרתו של מחשבון משכנתא היא לענות על השאלה המטרידה ביותר: כמה תצטרכו לשלם לבנק מדי חודש, ומה יהיה הסכום שירד בקביעות מחשבון העו"ש, ואיך תושפע ההתנהלות הכלכלית שלכם בעקבות זאת?

על מנת לבצע את החישוב, עליכם להזין לתוך מחשבון משכנתא את סכום המשכנתא הכללי, שאתם מתעתדים לקחת, את מספר השנים שייארך החזר המשכנתא ואת הריבית הקבועה שתשלמו.

מחשבון המשכנתא מאפשר ללווים להבין את ההשלכות של החלטותיה.

היתרון המרכזי של מחשבון המשכנתא הוא ביכולת שלו לשקף ללווים את תוצאות ההחלטות שלהם, או במילים אחרות: אם אתם מתכננים, למשל, לקחת משכנתא בסכום מסוים לתקופה מסוימת, ומגלים כי סכום ההחזר החודשי עומד לעלות על התקציב שהגדרתם, הרי שמחשבון המשכנתא יאפשר לכם "לשחק" עם הנתונים על מנת לקבל תוצאות טובות יותר.

בנוסף: מחשבון המשכנתא יאפשר לכם למשל לראות כיצד יושפע סכום ההחזר החודשי שלכם אם תאריכו את תקופת המשכנתא, או אם תיקחו סכום מעט קטן יותר.

כלומר: חשיבותו של מחשבון המשכנתא היא גדולה בהקשר הזה, היות ובאמצעותו יכולים הלווים להבין סוף סוף במספרים את המשמעות של ההחלטות שהם עומדים לקחת.

זכרו: מחשבון המשכנתא הוא "פרומו", קדימון, לכל פגישה עם הבנק, והוא כלי מצוין, שתפקידו להכין את הלווים לכל פגישה מתוכננת עם הבנק, או עם גורם פיננסי אחר העוסק במשכנתאות.

מחשבון משכנתא יסייע לא רק לעומדים לקחת משכנתא חדשה.

לדוגמא, אם אתם תוהים לגבי מיחזור משכנתא, תוכלו להזין למחשבון את הריבית החדשה ולבדוק איך ישתנה ההחזר החודשי. בדומה, תוכלו לבדוק שינוי בפרטים הללו גם בכל הנוגע לגרירת משכנתא אל נכס חדש.

היכנסו עכשיו למחשבוני המשכנתא של "בנקרייט"

לסיכום: 

מחשבון המשכנתא הוא כלי בסיסי ואלמנטארי למבקשים לקחת משכנתא חדשה או לעדכן משכנתא קיימת, ולפיכך חשוב מאוד להכיר אותו, לעבוד איתו, ולמנף את התועלת שבו לטובת המערכת הכלכלית המשפחתית.

בהצלחה!

היכנסו עכשיו למחשבוני המשכנתא של "בנקרייט"

 

* לפגישה חינם עם יועץ משכנתאות, השאירו פרטים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש