שתף

כיצד יועץ ביטוח בריאות יוכל לסייע לכם?

חשוב לזכור! לעתים פוליסת בריאות היא ההבדל בין חיים למוות, בין קבלת טיפול רפואי מקצועי ואיכותי, לבין טיפול שרחוק מההגדרה של מקצועיות
16.03.2017

ביטוח בריאות הוא אחד מתחומי הביטוח המורכבים והרגישים ביותר. כאן לא מדובר על הרכב שלכם, על הצנרת בבית או על מכשירי החשמל. כאן מדובר על הבריאות שלכם! יש משמעות עצומה לכל מרכיב שיופיע או לא יופיע בפוליסה.

לעתים פוליסת בריאות היא ההבדל בין חיים למוות, בין קבלת טיפול רפואי מקצועי ואיכותי, לבין טיפול שרחוק מההגדרה של מקצועיות.

 

זו הסיבה, שלצורך תכנון ביטוח בריאות פרטי לכם ולבני משפחתכם, מומלץ לשכור שירותי יועץ ביטוח מקצועי בלתי תלוי. כלומר, יועץ שאינו קשור לחברת ביטוח כל שהיא, יועץ שייתן לכם שירות אובייקטיבי לחלוטין, ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם בלבד.

יועץ ביטוח לא רק מבין הרבה יותר מאיתנו, הוא גם אחראי לתת דגש לאינטרס שלנו ולא של חברות הביטוח.

מתוך הבנה מקצועית של חוקי הבריאות בישראל, ומתוך היכרות עם ההצעות שמגישות חברות הביטוח בתחום פוליסת הבריאות, יוכל היועץ לבנות איתכם מפרט של מרכיבי הביטוח החשובים לכם, כדי שבעת צרה, תוכלו לסמוך על הפוליסה שרכשתם.

 

יועץ ביטוח בריאות ייתן לכם גם מענה בנושאים נוספים, וביניהם: מה לבדוק בנוגע להחרגות של כל פוליסה, האם כדאי לרכוש ביטוח בריאות דרך סוכן או דרך ביטוח ישיר, מתי כדאי לעדכן את הפוליסה, התקציב האופטימאלי לפרמיה החודשית, ועוד ועוד...

מעבר לכך, יועץ ביטוח בריאות יכול לחסוך לכם לא מעט כסף במישור של כפל ביטוחי.

תחום ביטוחי הבריאות מוכר כתחום בו יש לא מעט מצבים של כפל ביטוחי.

 

למה זה קורה?

כיוון שמרוב שאנו חוששים, שלא נקבל כיסוי ביטוחי נאות, אנו נוטים לרכוש כמעט כל מרכיב ביטוחי שמציעה חברת הביטוח, וזאת מבלי לבדוק האם אין לנו בעצם כבר כיסוי עבור אותו מרכיב דרך ביטוח הבריאות הממלכתי או דרך הביטוחים המשלימים (השב"ן).

 

לפרטים נוספים על כפל ביטוח בריאות כנסו לכתבה: האוצר החליט: יבוטל כפל ביטוח

לבדיקת כפל ביטוח בריאות הכנסו עכשיו: כפל ביטוח

לפרק הבא: כיצד כאן בבנקרייט נוכל לסייע לכם בנושא ביטוח בריאות?

לתוכן עניינים: מדריך ביטוח בריאות

 

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע לביטוח בריאות, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה


שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader