שתף

יש כרטיס מועדון בבקשה?!

כרטיסי מועדון אשראיים מיועדים לפלחי אוכלוסיה מסוימים, כשההטבות הכלולות בהם נוגעות להרגלי הצריכה של פלח השוק הרלוונטי והם משמשים ככרטיס אשראי לכל דבר ועניין. כלומר: ניתן לבצע איתם רכישה גם בבתי העסק שאינם מקנים הטבות מיוחדות. ובזה בדיוק כוחם. כל הפרטים על כרטיסי מועדון אשראיים, בכתבה שלפניכם

20.07.2017

התחרות בין חברות כרטיסי אשראי על הצרכנים הולידה את כרטיסי המועדון המפתים את המצטרפים אליהם במתנות הטבות ומבצעים.

ישנם מועדונים רבים החל ממועדונים אליהם ההצטרפות היא אוטומטית לפי שיוך לארגון או מקצוע (כמו ארגון "חבר", מועדון הסתדרות הרופאים בישראל, מועדון המהנדסים, מועדון אנשי הקבע והגמלאים וכו').

סוג נוסף של מועדוני לקוחות הוא הנהוג בכינוי מועדוני סגנון חיים.

כרטיסי מועדון אלו מיועדים לפלחי אוכלוסיה מסוימים כאשר הטבות הכלולות בהם נוגעות להרגלי הצריכה של פלח השוק הרלוונטי והם משמשים כרטיס אשראי לכל דבר וענייין.

כלומר: ניתן לבצע איתם רכישה גם בבתי העסק שאינם מקנים הטבות מיוחדות.

למשל: כרטיסי  האשראי "אפרכרט" ו"קמפוסכרט" של "ישראכרט" פונה לחיילים ולסטודנטים, כך גם מועדון "יותר" (חיילים) ומועדון "סטודנט קארד" מבית חברת כרטיסי האשראי "לאומי קארד".

חברת כרטיסי האשראי ויזה כאל פונה לפלח האוכלוסיה הדתי-חרדי באמצעת כרטיס המועדון "שבת קארד". 

בהמשך נכנסו סוגים שונים של כרטיסי מועדון צרכנות אשר חלקם משמשים ככרטיס אשראי לרכישה ברשתות הכלולות במועדון בלבד, כגון: מועדון Cal-H&O ( ויזה כאל ) ומועדון ה- life style ( ישראכרט ) של הסופר פארם. כרטיסי מועדון צרכנות אחרים משמשים ככרטיס אשראי לכל דבר. כמו למשל: שופרסל ( לאומי קארד ), YOU (דיינרס) של רשת הריבוע הכחול, 365 (לאומי קארד) של המשביר לצרכן ו- PowerCard (פאואר קארד של ויזה כאל).

כרטיסי מועדון אלו נותנים בנוסף להטבות ברשתות הכלולות במועדון, אשראי מתגלגל, כלומר: מתן אפשרות לגלגל את התשלומים שנצברו בכרטיס למועד מאוחר יותר תמורת ריבית.

הדבר דומה ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית.

להלוואות לכל מטרה, לחצו כאן.

כרטיסי מועדוני הצרכנות משרתים היטב את רשתות השיווק השונות כיוון שהם בונים נאמנות של לקוחות המועדון לרשתות הכלולות בכרטיס הודות לסל ההטבות שהם מעניקים.

כמו כן, פעמים רבות אנשים מוצאים עצמם מחזיקים מספר כרטיסי אשראי כאשר כל כרטיס אשראי מקנה סל הטבות שונה ותנאי אשראי שונים. 

כדי לנצל את כל ההטבות שאנחנו מחזיקים בארנק נדרש מאיתנו מאמץ לא מבוטל של השוואת מחירים בין הרשתות, מעקב אחד המבצעים וההנחות שמקנים הכרטיסים וניהול הרכישות כך שנקבל פטור מדמי חבר (נדרשות מינימום של 6 פעולות בחודש בממוצע לכרטיס) ומתשלומים נוספים שחלים על הכרטיס.

בכרטיסי האשראי ה"מתגלגל" צריך גם לזכור להודיע לחברת כרטיסי האשראי כיצד לנהוג בתשלומים שנצברו בכרטיס אחרת נחויב בריבית בגין כל התשלומים והחוב כולו יגולגל לחודש הבא.

"מלכודת הדבש" של כרטיסי המועדון מחייבת אותנו לנהוג באחריות ומתוך מודעות לניהול ההוצאות שלנו. צרכן שאינו מתוחכם דיו עלול למצוא את עצמו, מעביר סכומים יפים לחברות כרטיסי האשראי.

כדאי מאוד לעשות סדר בארנק ולבחון עד כמה אנחנו באמת מנצלים את ההטבות שבכרטיסים שאנו מחזיקים מצד אחד.

מצד שני, עלינו לבחון עד כמה אנחנו באמת זקוקים להטבות אלו והאם ההטבות המובטחות הן אטרקטיביות ומצדיקות את אחזקת הכרטיס.

זכרו! התחרות על הצרכנים בשוק באה מכל כיוון, כשכולם יודעים שניתן למצוא מבצעים והנחות גם ללא שייכות למועדון מסוים.

להשוואת הצעות לכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לחץ כאן

 

לקבלת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, השאירו פרטים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש