שתף

יעוץ משכנתאות – בשביל מה צריך את זה?

02.10.2011
בחירתה של משכנתא, אף על פי שנחשבת כהלוואה נפוצה, איננה פשוטה. מכיוון שכוללת סכומי כסף גבוהים, התחייבות לתקופה ארוכה, התייחסות למסלולים מסוגים שונים, היא נחשבת כעסקה כלכלית חשובה במיוחד, הדורשת התייחסות מתאימה. בחירה שגויה של מסלול, של תנאים שונים או אף משך זמן תקופת המשכנתא, עלולה להביא בעקבותיה למשבר כלכלי או קשיים כלכליים שונים. בדיוק לשם כך מומלץ בקבלתו של יעוץ משכנתאות, הניתן על ידי יועצים מקצועיים, בעלי הכשרה מתאימה, המכירים היטב את שוק המשכנתאות.

על חשיבות שירות יעוץ משכנתאות

על פי בדיקות שנעשו, נמצא כי רבים מלווי המשכנתאות, שנעזרו בשירותי יעוץ משכנתאות, נהנו מתנאי משכנתא מועדפים, מריבית נמוכה ועוד, לעומת אלה שבחרו שלא להיעזר בשירותים מסוג זה וביצעו את הליך המשא ומתן ישירות אל מול הבנק. בעזרת שירותי יעוץ משכנתאות ניתן לחסוך אלפי שקלים ולבצע הליכים כלכליים נכונים יותר. המשכנתא כוללת עשרות של סוגי מסלולים שונים, המתייחסים לריבית, להצמדה, למשך תקופת ההלוואה וכן לפרמטרים נוספים. על מנת לדעת במדויק מהי המשמעות של כל פרמטר זה וכיצד הוא משפיע על המשכנתא ועל ההחזרים החודשיים, חשוב להכיר היטב את תחום המשכנתאות. רבים מאיתנו אינם בקיאים בתחום אולם מעוניינים לבצע את ההחלטות הנכונות. שירותי יעוץ משכנתאות, בהיותם בלתי תלויים באף גורם מממן, וככאלה הנחשבים לאוביקטיביים, עושים בשבילכם את העבודה ועוזרים לכם בבחירה הנכונה.

מתי ניתן להיעזר בשירותי יעוץ משכנתאות

מלבד בחירתה של המשכנתא הרצויה, במידה ואנו מעוניינים לשנות במהלך התקופה את המסלול שבחרנו, שירותי יעוץ משכנתאות יכולים לעזור לנו לעשות זאת בצורה הנכונה. מחזור משכנתא, לצורך קבלת משכנתא בתנאים טובים יותר, חשוב שיתייחס לנתונים כמו עמלת פירעון מוקדם ועוד, נתונים שרבים מאיתנו אינם מתייחסים אליהם. שירותי יעוץ משכנתאות מתייחסים לכל אלה ומאפשרים לבצע את השינויים באופן הנכון ביותר. שירותי יעוץ משכנתאות שומרים על עדכניות מלאה ומכירים היטב את המסלולים השונים ואת כל העדכונים החדשים בהם. בדרך זו עוזרים להתאים את המסלול הנכון, תוך התחשבות בהטבות השונות ובמידת הזכאות, המגיעה בעת רכישת הדירה.

כיצד לבחור שירותי יעוץ משכנתאות

קיימות חברות רבות המעניקות שירותי יעוץ משכנתאות. על מנת לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם, מומלץ לבצע תחילה סקר שוק. מומלץ לבחון כל אחת מהחברות, לצד בחינתם של יועצי המשכנתאות העובדים איתן. חשוב לבחור יועץ משכנתאות בעל ניסיון בתחום וכן ידע רב. חשוב לוודא כי יועץ זה מכיר היטב את צרכיכם ויוכל להתאים לכם את המסלול הנכון ביותר עבורכם, באופן אישי. בחירה נכונה של שירותי יעוץ משכנתאות, תאפשר לכם ליהנות מהמשכנתא האטרקטיבית ביותר.
שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש