שתף

יועץ פנסיוני לימודים

יועץ פנסיוני הוא תפקיד מתגמל מאוד מכל הבחינות: שכר גבוה, סביבת עבודה מטופחת, יציבות תעסוקתית ועניין רב. על-מנת למלא תפקיד זה בבנק, או לפתוח עסק עצמאי לייעוץ פנסיוני, נדרש רישיון מטעם משרד האוצר וכמובן גם ידע רחב היקף.
14.02.2019

הרישיון ניתן למי שעובר בהצלחה בחינות בכלכלה, חשבונאות, יסודות הביטוח, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך ומבחן שנקרא גמר פנסיוני. תנאי נוסף הוא השלמת סטאז' של חצי שנה - ניתן לעבור את ההתמחות במקביל ללימודים לשני המבחנים האחרונים.


לימודי ייעוץ פנסיוני במכללה


עבור מי ששואף ליהנות מכל היתרונות של משרת יועץ פנסיוני לימודים במכללה מובילה דוגמת אורין שפלטר הם קרש קפיצה לקריירה מוצלחת - גם בזכות הידע והכלים שיקבל ושישמשו אותו בעבודתו, וגם בזכות הסיכוי הגבוה לעבור את כל הבחינות הנ"ל ללא עיכובים מיותרים. כשלומדים עם מרצים שמומחיותם היא הכנה לבחינות (שנערכות על-ידי משרד האוצר והרשות לניירות ערך), אחוזי המעבר גבוהים במיוחד, ועוד מרכיבים שתורמים במידה ניכרת להצלחה הם תרגולים רבים (כולל אונליין), ספרי לימוד מפורטים ובהירים וגישה להרצאות מצולמות כך שניתן לחזור על החומר ולהטמיע אותו טוב יותר.
למעשה, כשיש הרצאות איכותיות מצולמות, ספרי לימוד שכבר עזרו לדורות רבים של תלמידים לקבל ציונים גבוהים במבחני הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר ואתר אינטרנט שמאפשר תרגול עצמי נרחב (כולל כמובן פתרונות כדי שהתלמיד יוכל לבדוק את עצמו) - ניתן גם ללמוד אונליין בלי לצאת מהבית. בדרך זו חוסכים היועצים הפנסיוניים לעתיד זמן יקר ובנוסף קובעים לעצמם את קצב הלימוד האופטימלי עבורם.


ניתן לברר פרטים נוספים במכללת אורין שפלטר


עוד כדאי לדעת כי עבור מי ששואף להיות יועץ פנסיוני לימודים במכללה איכותית אפשריים גם ללא כל ידע קודם ובהתאם אין דרישות קבלה. למעשה, כשכל התנאים הנ"ל מתקיימים, תוכלו להשלים את כל הדרישות של משרד האוצר תוך 18-24 חודשים.

 

התקשרו עוד היום למכללת אורין שפלטר לקבלת ייעוץ ולהרשמה לקורס יועץ פנסיוני -  074-7579864

 

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש