שתף

יועץ משכנתאות

לקיחת משכנתא הינו הצעד הכלכלי המשמעותי ביותר שמרבית האנשים יעשו במשך כל חייהם, ולכן חשוב מאוד לבצע אותו רק לאחר בחינה מדוקדקת של כלל הפרמטרים הרלוונטיים. קיימים סיכונים רבים בלקיחת משכנתא וצעד כלכלי לא חכם יכול להסתכם בתשלום של עשרות אלפי שקלים בסיכומו של עניין.

 

מדוע חשוב לפנות ליועץ משכנתאות?

 

הבחירה הנבונה ביותר שיכולים לעשות אנשים הינה פנייה אל יועץ משכנתאות שבעזרתו תוכלו לבנות ולבחון את כלל ההצעות שקיבלתם מהבנקים, ולהחליט מהי ההצעה הטובה ביותר עבורכם. חשוב להבין כי כל אדם מקבל הצעה שונה וזאת בהתאם לעיסוקו, ומצב חשבונו.
מעטים הם האנשים שמגיעים מהתחום הכלכלי ויודעים בדיוק על איזה נושאים להתמקח ומה לדרוש מהבנק על מנת לקבל ממנו את ההצעה הטובה ביותר. לכן, פנייה אל גורם מוסמך יכולה במקרה זה רק לסייע לכם. יועץ משכנתאות טוב הינו יועץ שלומד להכיר את האנשים העומדים מולו, ולבנות את תמהיל המשכנתא בצורה הטובה ביותר. בנוסף לכך, ישנם יועצים שמגדילים ואף פונים ישירות אל הבנקאים במטרה להשיג ללקוחות שלהם הצעת משכנתא נמוכה ככל האפשר.

 

יועץ משכנתאות - אישה עם לפטופ

 

יש לבדוק שיועץ המשכנתאות שלכם מקצועי

 

חשוב מאוד לזכור כי בישראל כל אדם שמעוניין להגדיר את עצמו יועץ משכנתאות יכול לעשות זאת, ולכן טרם הפנייה אל יועץ כזה או אחר, יש לעשות שיעורי בית. נסו לקבל המלצות או ביקורות מאנשים שכבר פגשו סוכנים, על מנת שלא תבזבזו את זמן וכסף עם פנייה לגורם לא מוסמך שלא יעזור לכם ויכול לגרום רק לנזקים. על מנת שתוכלו לזהות יועץ איכותי, דעו כי תפקידו הוא לא רק במיקוח מול הבנק על גובה הריבית, אם כי הוא אמור להכיר על בוריו את עולם המשכנתאות, המדדים וההחזרים. לאחר הכרות עם הלקוחות שלו, הוא יכול לסייע להם בהשגת המשכנתא האידאלית והנוחה ביותר עבורם.

 

פנו אלינו

 

במידה ואתם מעוניינים לקבל הצעה משתלמת למשכנתא, מלאו את השדות בטופס ונציג ייצור עמכם קשר בהקדם. כמו כן תוכלו לקבל מידע נוסף אודות יועץ משכנתאות מאת חברה מקצועית.

האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר?:
האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי?:
במידה ויש משכנתא נוכחית, האם יש פיגורים בהחזרי המשכנתא?:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש