טריידנט 

טריידנט

ראשי
אודות

טריידנט המהווה מרכז הכשרה לסוחרי יום בישראל, מעסיקה צוות מקצועי הכולל את טובי המדריכים והאנליסטים בישראל. בין תלמידי ובוגרי המרכז ניתן למצוא אוכלוסיה במגוון גילאים ורקע מקצועי (החל מחסרי כל רקע בשוק ההון ועד לסוחרים מנוסים המבקשים לשפר את מיומנותם).


מעבר ללמוד התיאורטי מאפשר המרכז גם התנסות מעשית במסחר כבר במהלך הקורס זאת באמצעות חדר מסחר אינטרנטי ייחודי של המרכז ואף נותן ליווי אישי בסיומו.
חדר המסחר האינטרנטי משמש את התלמידים גם לשמירת קשר רציף מהבית במשך כל זמן המסחר של הבורסה בארה"ב כמו גם עם האנליסטים וסוחרי היום של טריידנט. הדבר מאפשר לתלמידים לעקוב בזמן אמת אחר המניות שקונים ומוכרים הסוחרים המקצועיים, לשאול שאלות ולשפר את יכולות המסחר שלהם וביטחונם העצמי.


טריידנט מספקת תחת קורת גג אחת קורסים למתחילים ומתקדמים פתיחת חשבונות מסחר במניות, אופציות, חוזים עתידיים ומט"ח באמצעות ברוקרים שונים ושירותי תמיכה וליווי של סוחרים באמצעות אנליסטים מקצועיים, דוחו"ת איתותים וחדרי מסחר הפועלים בזמן אמת.

 

טריידנט מחזיקה מרכזי הדרכה בפתח תקווה וחיפה.

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש