שתף

חדשות בתחום כרטיסי האשראי – נטענים, מחזירים ומשתלמים

תוהים אודות כרטיסים חדשים היוצאים בימים אלה לרווחתם של לקוחות חברות האשראי? מבקשים לדעת כיצד תוכלו לקבל הנחות קבועות, ומהו הכרטיס הנטען החדש של ישראכרט קבלת הנחה קבועה של 15% במבחר רשתות? אנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר שלפניכם וללמוד אודות המוצרים החדשים והכובשים של עולם האשראי

07.03.2011

משלמים את חשבונות החשמל והטלפון באמצעות כרטיס אשראי? ויזה נותנת לכם הטבות!

מדובר בחידוש אמיתי ומהפכני שמציעה חברת ויזה ללקוחותיה – לקוחות ויזה המשלמים את חשבונות החשמל, מנוי הכבלים, תשלומים לחברת הסלולר (סלקום) כמו גם תשלומים ברשתות נוספות, יזכו לקבלת החזר כספי על הוצאותיהם ברשתות אלה.

תנאי הכרטיס החדש הקרוי CalFix גורסים, כי על מנת לקבל את ההחזר החודשי נדרש תשלום חודשי מצטבר של כ-2,000 ₪ לרשתות ולגופים השותפים לו, או אז יוכלו הצרכנים לקבל החזר של 5% בחודש (עד לתקרה של 80 ₪ בחודש ו-1000 ₪ בשנה).

מבחינת חברת האשראי, מדובר כאמור בעסקה מהפכנית, המאפשרת החזר כספי על הוצאות שמרבית אנשים אינם יכולים לוותר עליהם, דוגמת הוצאות דלק, מזון או טלפוניה סלולארית. פעילות הכרטיס מבוססת למעשה על כרטיס Cal Active המוכר, הפועל בשוק מזה זמן, והמאפשר ללקוחות לבחור את סכום החיוב החודשי שלהם, כאשר במידה והם עוברים אותו – עוברת היתרה לחיוב בחודש הבא.

מחירו של כרטיס CalFix יעמוד על 12.90 ₪ לחודש.

כרטיס pre paid נטען חדש לישראכרט

ישראכרט רשתות בימים אלה משיקה ישראכרט כרטיס pre paid נטען חדש שיאפשר רכישה בהנחה קבועה של כ-15% במבחר רשתות ועסקים ברחבי הארץ, מה שמהווה חלופה מעניינת לתווי הקניה. סכום הטעינה יהיה עד 1,000 ₪ באמצעות אתר ההטבות של חברת ישראכרט או באמצעות המענה הקולי של שירות הלקוחות.

הכרטיס יתאים לשימוש במגוון רשתות העוסקות בתחומי הבידור והפנאי, ההלבשה והתרבות דוגמת ג`אמפ, TNT, צומת ספרים, אופטיקנה, קרייזי ליין, סולתם רדד, כיתן ואחרות.

מדיניות החנויות תקבע האם ניתן יהיה להשתמש בכרטיס בעת שקיימים כפל מבצעים או רק בעת תשלום מלא.

יחד עם זאת, אין הכוונה להרחיב את האפשרות להשתמש בכרטיס גם לרשתות המזון והדלק.

הכרטיס החדש של ישראכרט הוא משמעותי מאוד עבור צרכנים, זאת בזכות פתיחת האפשרות לרכוש מוצרים בהנחה קבועה לציבור הרחב, אפשרות שהייתה שמורה עד כה רק למי שחברים בארגוני הצרכנים הגדולים (דוגמת "ארגון המורים" או "חבר").

ישראכרט צפויה לצאת בקמפיין שיווקי נרחב אודות כרטיס הpre paid הנטען החדש.

ברבעון הקרוב עתיד לצאת כרטיס אשראי חדש של בנק הדואר 

בשלושת החודשים הקרובים עתיד בנק הדואר להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי חדש, אותו יוכלו לקבל לקוחות כל הבנקים באשר הם, גם אם אין להם חשבון פעיל בבנק הדואר. עדיין לא ברור אם הכרטיס החדש יונפק ככרטיס עצמאי או בשיתוף עם אחת משלוש חברות האשראי הגדולות (ישראכרט, לאומי כארד או כ.א.ל). גם למועד ההנפקה המתוכנן ישנה חשיבות, והמוטיבציה של בנק הדואר היא לבצעה טרם עונת הקיץ ופתיחת עונת התיירות הגדולה לחו"ל. על אף שבנק הדואר מייעד את הכרטיס החדש אל לקוחות כל הבנקים, הרי שבראש ובראשונה קהל היעד העתידי של הכרטיס מבוסס על לקוחות בנק הדואר, כ-350,000 במספר.

בזכות הכרטיס החדש יוכלו בעלי החשבון שעד כה לא יכולים היו לקבל כרטיס אשראי אחר לקבל כרטיס סוף סוף, באמצעותו לרכוש מוצרים ושירותים שלא באמצעות כסף מזומן. כיום מנפיק בנק הדואר כרטיסי pre paid ו debit, המאפשרים טעינה מוקדמת של עד 1,000 ₪.

כרטיסי אשראי יהוו כמובן הרחבה של אפשרות זו, מה שיגרור, כך צופים, שוק פעילות חדש לחלוטין עבור לקוחות בנק הדואר.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש