שתף

חברות בתחום הפנסיה / קופות הגמל - "בניין קרן פנסיה"

כחלק מסקירת חברות בתחום הפנסיה וקופות הגמל של "בנקרייט", אנחנו מביאים בפניכם פירוט על "בניין קרן פנסיה", קרן הביטוח והפנסיה לפועלי בניין ועבודות ציבוריות אגודה שיתופית בע"מ (בניהול מיוחד)

27.09.2007

"בניין קרן פנסיה" - קרן הביטוח והפנסיה לפועלי בניין ועבודות ציבוריות אגודה שיתופית בע"מ (בניהול מיוחד) 

קרן הביטוח והפנסיה לפועלי בניין ועבודות ציבוריות אגודה שיתופית בע"מ (בניהול מיוחד) היא קרן פנסיה ותיקה שנוסדה בשנת 1945.

הקרן הוקמה במטרה להבטיח זכויות סוציאליות לעמיתיה.

קרן "בניין" היא הקרן הראשונה שנוסדה בישראל והיא קרן סקטוריאלית בה מבוטחים עובדים השייכים לענפי הבניין ועבודות ציבוריות מכוח הוראות ההסכמים הקיבוציים וצווי ההרחבה בענף.

תוכנית פנסיה מסוג תוכנית פנסיה מקיפה מקנה למבוטחיה: פנסיית זקנה, פנסיה למקרה של אובדן כושר עבודה ופנסיה לשארי המבוטח והפנסיונר.

קרן הפנסיה הוותיקה "בניין קרן פנסיה", קרן הביטוח והפנסיה לפועלי בניין ועבודות ציבוריות אגודה שיתופית בע"מ (בניהול מיוחד), פועלת על בסיס עקרון השוויוניות והערבות ההדדית בין העמיתים.

זכויות המבוטחים בקרן נקבעות על סמך התקנון האחיד שהותקן ע"י המפקח על הביטוח לכלל העמיתים בקרנות הפנסיה הותיקות בהסדר.

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע להעברת קופת גמל, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש