ורדן בית השקעות 

ורדן בית השקעות

ראשי
אודות

בורדן בחרו להתמקד בתחומים מסויימים של מוצרי השקעה: תיקי השקעות, קופות גמל וקרנות  השתלמות מסוג IRA בלבד.  וזאת במטרה להטיב עם הלקוח ולוודא שהאינטרס של הלקוח נמצא במרכז הפעילות.

בורדן מאמינים אנו כי ניהול אקטיבי, הבא לידי ביטוי בדינאמיות גבוהה ויכולת להגיב למצבי השוק המשתנים בזמן אמת, יעניקו ללקוח, יתרון משמעותי ביותר להשגת התשואה המיטבית לצד ניהול סיכונים יעיל ופעילות משותפת עם הלקוח לטווח ארוך. להשגת מטרה זו מוצמד לכל לקוח מנהל השקעות אישי אשר מלווה אותו בכל פעילות.

בית ההשקעות ורדן מאמי בשקיפות מלאה עם הלקוחות ולשם כך ללקוח ישנה גישה ישירה לתיק ההשקעות שלו בכל רגע ומכל מקום. בנוסף, מקבל הלקוח למייל דוח חודשי מפורט על הפעילות בתיק וכן סקירה על הנעשה בשווקים.

לחברת ורדן רישיון לייעוץ ולניהול תיקי השקעות מהרשות לניירות ערך והיא נדרשת לעמוד בכל החוקים, התקנות, הכללים והוראות הרשות לניירות ערך לרבות הון עצמי וביטוח.

מנהל ההשקעות של חברת ורדן מנהל את תיק ההשקעות הנמצא בחשבון הבנק הפרטי של הלקוח באמצעות ייפוי כוח לקנייה / מכירה של ני"ע בלבד. כלומר אין באפשרות החברה למשוך ו/או להפקיד כספים בחשבונו של הלקוח. ההתנהלות נעשית בתיאום מלא עם הלקוח ובהתאם למדיניות ההשקעות שנקבעה ביחד איתו.

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש