שתף

השקת המועדון המשותף בין "שופרסל" ל"כאל" צפויה במהלך חודש ינואר הקרוב

חברת "שופרסל' וחברת כרטיסי האשראי "כאל" הודיעו היום (א') רשמית על חתימת הסכם להקמת מועדון משותף. המועדון ייקרא: "שופרסל-כאל". במסגרת ההסכם, כרטיסי אשראי "שופרסל" יונפקו על גבי פלטפורמת כרטיסי האשראי של "כאל"

05.11.2017

חברת "שופרסל' וחברת כרטיסי האשראי "כאל" הודיעו היום (א') רשמית על הקמה משותפת של מועדון משותף, שייקרא: "שופרסל-כאל".

במסגרת ההסכם, כרטיסי האשראי של מועדון הלקוחות של רשת "שופרסל" יונפקו על גבי פלטפורמת כרטיסי האשראי של "כאל". 

השקת המועדון המשותף החדש צפויה כבר במהלך חודש ינואר הקרוב (2018).

 

הדברים באים לאחר שב-19 לאוקטובר האחרון, הודיעה "שופרסל" סופית על פרידה והפסקת שיתוף הפעולה בינה ובין חברת כרטיסי האשראי "לאומי קארד" בהפעלת כרטיס האשראי החוץ בנקאי "שופרסל" אחרי יותר מעשור של שיתוף פעולה הדוק.

איציק אברכהן, מנכ"ל "שופרסל", מסר בתגובה למהלך כי "שופרסל שמחה על יציאה לדרך משותפת עם חברת כאל, אשר תביא להמשך צמיחה של מועדון כרטיס אשראי שופרסל ושיפור ההטבות הניתנות ללקוחות החברה"

 

 

"אנו שמחים כי שופרסל בחרה בכאל כשותף אסטרטגי להקמת מועדון שופרסל הנחשב למועדון מזון גדול ומוביל בישראל. המועדון במתכונתו החדשה יציע ללקוחות מגוון הטבות משמעותיות לצד חדשנות טכנולוגית שיהפוך אותו לכדאי במיוחד. אני בטוח כי הניסיון העשיר של כאל בניהול מועדונים יחד עם המעטפת השיווקית - תפעולית שאנו נותנים  ובכפיפה עם צמיחת רשת שופרסל יניבו הצלחה לשני הצדדים", קבע, במקביל, דורון ספיר, מנכ"ל "כאל".

מופיעים בתמונה (משמאל לימין): יו"ר דירקטוריון "כאל", יובל גביש, מנכ"ל "כאל", דורון ספיר, יו"ר דירקטוריון "שופרסל", ישראל ברמן ומנכ"ל "שופרסל", איציק אברכהן (צילום: יאיר שגיא).

 

* לקבלת הצעה אטרקטיבית להלוואה לכל מטרה, השאירו פרטים:

:

שדה חובה


שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש