שתף

השוואה בין חברות הביטוח

חשוב להבין, כי אין השוואה מדויקת בתחום זה, כיוון שלא כל הכיסויים כלולים בכל פוליסה בכל חברה, וחלק גדול מהכיסויים אינו ניתן כלל לכימות מספרי

18.07.2017

לאחר שבדקתם את הצרכים הספציפיים שלכם בנוגע לכיסוי הביטוחי שנדרש לכם בביטוח בריאות פרטי, זה הזמן לערוך השוואה בין ההצעות של חברות הביטוח השונות.

חשוב להבין, כי אין השוואה מדויקת בתחום זה, כיוון שלא כל הכיסויים כלולים בכל פוליסה בכל חברה, וחלק גדול מהכיסויים אינו ניתן כלל לכימות מספרי.

יחד עם זאת, חשוב לנסות ולהבין כמה שיותר, מה מציעה לנו כל חברת ביטוח ובהתאמה למיפוי הצרכים הספציפיים שלנו. כמובן שמעבר למרכיבי הפוליסה יש חשיבות גם לגודל החברה, כיוון שבמקרה של שירותים רפואיים, ככל שהחברה גדולה יותר, כך יש לה קשר עם יותר נותני שירות כמו רופאים, מנתחים, בתי חולים ומרכזים רפואיים בחו"ל.

כמו כן, יש חשיבות רבה לוותק ולניסיון של החברה בתחום ביטוחי בריאות.

זהו תחום מורכב, עם הרבה פרוצדורות, וחברות בעלות ניסיון יכולות לקצר תהליכים ולספק לכם שירות אמין ומהיר יותר. בכל מקרה, עיקר ההשוואה שלכם בין החברות תיסוב סביב מרכיבי הפוליסה, ואנו מביאים לפניכם את המרכיבים העיקריים שיש לבדוק בעת ההשוואה בין פוליסות החברות השונות.

לסעיף הבא: ביטוח ניתוחים

לתוכן עניינים: מדריך ביטוח בריאות

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע לביטוח בריאות, אנא השאירו פרטיכם בטופס הבא:

שדה חובה


שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח אירועים

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש