שתף

הקץ לכפל פוליסות הביטוח

מי מאיתנו לא מכיר את תחושת חוסר האונים ששואלים אותנו על ביטוח. כמה פעמים יצא שבדקתם את חשבון הבנק שלכם וראיתם חיובים לביטוח כזה או אחר בלי להבין מה אומר כל אחד מהם? הגיע הזמן לשים לזה סוף

03.09.2017

משיחות רבות עם לקוחות כאן, במוקד הטלפוני של "בנקרייט", פורטל המידע הפיננסי המוביל בישראל, הבנו כי הבלאגן בכל נושא פוליסות הביטוח שאתם חתומים ומשלמים עליהם מידי חודש, חוגג אצל רובנו וכי הדרך הנכונה ביותר להתמודד איתה פעם אחת ולתמיד, היא לפנות לסוכן ביטוח פרטי המתמחה בתחום שיבצע עבורנו בדיקת פוליסות ביטוח ויעשה סדר בביטוחים.

בדיקה זו עשוייה אומנם להיות כרוכה בתשלום, אך היתרון הגדול הוא שבפועל החיסכון צפוי להיות מיידי.

חוסר ההבנה והשנים גורמים לרובנו לעשות טעויות ולרכוש פוליסות ביטוח שונות ומשונות שרובן או שלא נחוצות או שהן זהות לאחרות שיש כבר ברשותנו, דבר היוצר עבורנו, "כפל ביטוחים".

עוד לפני כן: חברות הביטוח מציעות ללקוחות פוליסות רבות, מקום העבודה מציע הסדרים במחירים ותנאים אטרקטיביים וגם קופות החולים מציעות מצידן פוליסות רבות.

קל מאוד להתפתות להצעות בייחוד שלא מבינים.

הבעיה נוצרת כאשר צריך להפעיל את הפוליסה, מה אז קורה ואיך מתחילים? איפה יש לנו ביטוח? למי פונים? והאם כדאי בכלל להפעיל את הפוליסה?

הבעיה הופכת להיות מורכבת יותר למשל, כאשר מגלים שיש, כאמור, כפילות בביטוחי בריאות ואז צריך להבין מי מהחברות נותנת כיסוי טוב יותר ואיפה נקבל את השירות המהיר והקל ביותר, ובקיצור: את מי בדיוק נתבע?

הרפורמה האחרונה בביטוחי הבריאות והסיעוד באה במטרה לפשט את המורכבות ולקבוע פוליסה אחידה ובמחיר זול יותר ממה שהיה נהוג עד כה.

לכן, אל תתפתו להצעות אטרקטיביות אלא בידקו את ההצעות, קבעו פגישה עם יועץ מקצועי שייסיע לכם וידאג לאינטרס שלכם ולא של חברות הביטוח.

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בכל הנוגע לבדיקת פוליסות, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים: 

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח אירועים

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש