הצלחה פיננסית - שקד יועצים 

הצלחה פיננסית - שקד יועצים

ראשי
אודות

לחברה, שהקים ומוביל מר ישראל שקד, הנמנה עם בכירי הכלכלנים במשק הישראלי, ניסיון של כ- 25 שנה בתחום הפיננסי.  בין לקוחותיה הזוכים לשירותים מקצועיים מסורים נמצאים גופים וחברות מהגדולים והמובילים במשק.

בין השירותים אותם מציעה החברה ללקוחותיה:
הכנת תכניות עסקיות – באמצעות ניתוח העסק נבחנות האופציות לגיוס הון ושיתופי פעולה. כמו גם הכנת תכניות וליווי בהקמת עסק חדש.
ליווי וייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים.
הכנת תכניות כלכליות ובכלל זה הערכת שווי ובדיקת נאותות.
ליווי של חברות העוסקות בתחום הבנייה באמצעות בדיקת כדאיות הפרוייקט כולל בניית מערכות תמחיר ומערכות ניהול להגברת הבקרה והשקיפות,
בדיקות והגשת בקשות לקבלת מענקים במסגרת השקעות הון ומדען

לחברה צוות מקצועי נרחב של אנשי מקצוע ובהם: כלכלנים, רואי חשבון, עורכי דין ויועצים ארגוניים.
חברת הצלחה פיננסית – שקד יועצים מעניקה שירותים לגופים ולחברות, כולל קיבוצים ומושבים, באמצעות ניתוח צרכיהם, היתכנות וכדאיות כלכלית, מתן ייעוץ כלכלי-פיננסי, משפטי וארגוני, וזאת כדי למצות את מירב  הפוטנציאל של הגופים.

בנוסף מציעה החברה ללקוחותיה פתרונות מימון באמצעות פקטורניג וליסינג.
הפקטורינג הינו למעשה מימון חוץ בנקאי המאפשר לקצר את האשראי של הלקוחות. בכך מתאפשר לחברה לקבל הלוואה לעסק לטווח קצר כנגד חשבונית ההופכת עסקאות אשראי לעסקאות מזומן. בעסקה זו העסק מקבל במזומן 85% מגובה העסקה ו - 15% במועד הפירעון המקורי.

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש