שתף

הסכם ייחודי של הישיר הראשון עם חברת Change Place מאפשר ללקוחות הישיר הראשון ליהנות משערי ההמרה הנמוכים ביותר ולקבל את המטבע ביציאה מהארץ

10.04.2006
הישיר הראשון (Hi Bank),מקבוצת לאומי, חתם על הסכם שיתוף פעולה ייחודי עם חברת Change Place, לפיו ייהנו לקוחות הישיר הראשון מהנחות ושערי המרה הנמוכים בכ-0.4% מהמקובל, ברכישת מט``ח בנמל התעופה בן-גוריון ובכל מסוף נוסעים בינלאומי בישראל. לקוח הישיר הראשון ייהנה לא רק מהמחיר הזול ביותר במערכת, אלא גם משירות VIP, לפיו הוא מזמין כל סוג מט``ח, בכל סכום הדרוש לו לקראת הנסיעה לחו``ל, מבלי לצאת מהבית וללא בזבוז זמן. לאחר ביצוע הבקשה תמתין ללקוח מעטפה מתאימה בדלפק חברת change place באולם היוצאים בנתב``ג ובכל מסוף נוסעים בינלאומי בישראל. במסגרת ההסכם יוכלו לקוחות הישיר הראשון להזמין מט``ח באינטרנט ו/או בטלפון במחירים מוזלים ולקבלו בדלפק Change Place בשדה התעופה, רגע לפני העלייה למטוס. בנוסף, ימשיכו הלקוחות ליהנות משרות השליחים הייחודי לישיר הראשון, המאפשר להם לקבל מזומנים בשקלים ובמטבע חוץ, כרטיסי אשראי ושאר דברי ערך מהבנק עד לבית או למשרד. שרות זה ניתן לכלל לקוחות הישיר הראשון חינם 5 פעמים בכל שנה. מנהל הישיר הראשון, רונן ישראלי, אומר כי השירות עונה על צורך בסיסי של לקוחות הישיר הראשון. לדבריו, בשל העובדה שעל פי פרופיל הלקוח לקוחות הישיר הראשון הם צעירים יותר מלקוחות הבנקאות המסורתית, משכילים יותר, פעילים יותר מבחינה בנקאית ונמצאים בקשר עם הבנק בשעות לא שגרתיות ובאמצעות ערוצים מתקדמים, שוקד הישיר כל העת על מציאת שירותים שיתאימו לסגנון חייהם. מכיוון שלקוחות הישיר מרבים לטוס לחו``ל לעסקים או לנסיעות פרטיות, מהווה השירות יתרון ניכר עבורם. ערן בן הרוש מנכ``ל Change Place הוסיף ואמר כי בשנים האחרונות מרבים לקוחות הישיר הראשון להשתמש בשירות המרת מט``ח בדלפק Change Place ונהנים משערי המרה אטרקטיביים בכל המטבעות.
שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש