שתף

המבצעים החמים למעבירי חשבון עו"ש

בואו להכיר כמה ממבצעי העו"ש החמים, שמשווקים בימים אלה בבנקים

22.12.2014

רוצים לפתוח חשבון עו"ש? בואו להכיר מבצעים כדאיים שמשווקים בימים אלה על ידי הבנקים השונים בארץ.

1. בבנק "מזרחי-טפחות" תוכלו למצוא בימים אלה מבצע של חשבון עו"ש לשכירים מועדפים, המיועד למעבירי משכורת חודשית של 7,000 ש"ח ומעלה ליחיד או 10,000 ש"ח לזוג.

העברת חשבון בנק

במסגרת המבצע יש שלל הטבות לבחירה למצטרפים חדשים:

החזר בסך 1,500 ש"ח על עמלות בגין פעילות עו"ש, נירת ערך (ני"ע) ומטבע חוץ (מט"ח) עד 500 ש"ח בשנה למשך 3 שנים, או הלוואה עד 30,000 ש"ח ללא ריבית והצמדה או חשבון עו"ש פטור מעמלות פקיד וערוץ ישיר למשך 3 שנים, כולל עמלת מינימום.

קבלת ההטבות מותנית בהעברת משכורת, כאמור לעיל, ובביצוע של 8 פעולות יזומות בחודש בחשבון או בחיוב של 2,000 ש"חל ומעלה (לא כולל חיובים במט"ח) בכרטיס האשראי, המונפק על ידי הבנק.

הטבות נוספות: מסלול אוברדרפט בלי ריבית - יתרת המינוס מתקזזת עם יתרת הפלוס או מסלול win-win - שמאפשר לכם להיות במינוס עד לגובה ההחזר החודשי של המשכנתא שנטלתם (עד 10,000 ש"ח), ומבלי לשלם ריבית חובה.

בנוסף: הענקת מסגרת אשראי בגובה של עד פי 3 מגובה המשכורת. כמו גם: הטבות בלקיחת משכנתא, 30% הנחה בפתיחת תיק ועד 400 ש"ח והנפקת תעודת זכאות בחינם (כל עוד מבוצע בבנק מזרחי-טפחות).

2. בבנק לאומי תוכלו למצוא בימים אלה מבצע לחשבון עו"ש המיועד לשכירים, הקרוי: "זהב חופשי". חשבון זה תאים לבעלי מקצועות חופשיים: עורכי-דין, רופאים, עיתונאים, מורים וכיוצא באלה - שכירים או עצמאיים, העונים על אחד משני הקריטריונים הבאים: בעל מקצוע חופשי, המעביר משכורת בגובה 4,000 ש"ח ומעלה, או בעלי עושר פיננסי פנוי של 25,000 ש"ח לפחות.

החשבון מיועד גם למי שאינו בעל מקצוע חופשי, ומעביר משכורת בגובה 8,000 ש"ח ומעלה ליחיד, או החל מ-12,000 ש"ח לזוג.

ההטבות במבצע הנ"ל כוללות: פטור מלא מעמלות עו"ש ל- 3 שנים, בפתיחת חשבון חדש, שלושה פנקסי שיקים חינם, כרטיס אשראי זהב של חברת כרטיסי האשראי "לאומי קארד", הטבות בנקאיות ועמלות מופחתות על ביצוע פעולות בערוצי "לאומי דיגיטל".

3. בבנק יהב תמצאו בימים אלה מבצע במסלול שכירים, שמיועד למעבירי משכורת חודשית של 5,000 ש"ח ומעלה.

ההטבות כוללות: חשבון עו"ש ללא עמלות בגין פעולות המבוצעות בערוצים ישירים, או על ידי פקיד, פטור מדמי הקצאת אשראי, מסגרת משיכת יתר - עד 300% מגובה המשכורת, הלוואה ייחודית - עד 100,000 ש"ח ל- 10 שנים בריבית של פריים + 1%.

4. בבנק דיסקונט תמצאו בימים אלה מבצע לפתיחת חשבון לחיילים.

המבצע כולל את ההטבות הבאות: חשבון עו"ש ללא עמלות בגין פעולות המתבצעות בערוצים ישירים, או על ידי פקיד, מסגרת אשראי בחשבון עו"ש - עד 3,000 ש"ח בריבית שנתית פריים + 1.85%, פטור מדמי כרטיס אשראי מסוג "ויזה חיילים" ל-3 שנים, פנקס שיקים בחינם, שירות דיסקונט ב-SMS חינם.

5. בנק אגוד מציע בימים אלה מבצע לחשבון עו"ש לשכירים, למעבירי משכורת חדשה מעל 7,000 ש"ח נטו ליחיד או 9,000 ש"ח לזוג נטו.

ב-3 השנים הראשונות, מותנות ההטבות בביצוע של לפחות 8 פעולות בחשבון בחודש או חיוב חודשי של 2,000 ש"ח בכרטיס אשראי של בנק אגוד.

ההטבות הן: חשבון עו"ש ללא עמלות בגין פעולות ע"י פקיד (עד 10 פעולות בחודש) ופעולות בערוצים ישירים (עד 50 פעולות בחודש) למשך 6 שנים מיום ההצטרפות לתוכנית. כמו גם:  3% ריבית שנתית על הפלוס (למשך 3 שנים, עד גובה המשכורת), ו-0% ריבית על המינוס למשך 3 שנים, עד גובה המשכורת.

רף מקסימלי לקבלת הטבות ריבית זכות וריבית חובה: משכורת עד סך של 30,000 ש"ח.

6. בבנק ירושלים מציעים בימים אלה חשבון המיועד לכולם ללא מגבלת שכר.

ההטבות המוצעות הן: תשלום ריבית על יתרת הזכות בשיעור של 50% מריבית בנק ישראל ועד יתרה של 100,000 ש"ח ופטור גורף מעמלות עו"ש ומעמלות נוספות.

7. בנק הפועלים מציע מבצע המיועד לזוגות: זוג, הפותח חשבון משותף חדש בבנק הפועלים או זוג בעל חשבון משותף קיים, זוג המחזיק חשבונות נפרדים בבנק, או בעל חשבון בבנק הפועלים אליו מצורף בן/בת זוג כבעלים נוספים בחשבון.

ההטבות מיועדות לזוגות אשר התחתנו עד שנה לפני מועד הבקשה לקבלת ההטבות או בכוונתם להתחתן בתוך שנה ממועד הבקשה.

ההטבות המוצעות הן: פטור מעמלת הפקדה של כספי החתונה . כמו גם, בתנאים מיוחדים למשכנתא: הנחה בעמלת פתיחת תיק, דחיית תשלום הלוואה אחד לסוף תקופה בכל שנה ועוד.

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע להעברת חשבון בנק ו/או לפתיחת חשבון בנק חדש, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש