שתף

הלוואה מאחדת חובות: ההלוואה שתעשה לכם סדר

אתם מחזיקים בכמה הלוואות או צוברים כמה חובות במספר אפיקים שונים. במקרים רבים אתם משלמים עליהם כסף מיותר. לא חבל לכם על הכסף?! הלוואה מאחדת חובות עשויה לאפשר לכם עתיד כלכלי טוב בהרבה

11.07.2017

במירוץ המטורף של החיים בעידן המודרני, אנו נכנסים להתחייבויות ורוכשים מוצרים כמעט באופן אינסטינקטיבי, מבלי לעצור לרגע ולהסתכל על התמונה כולה.

המצב הזה יוצר מציאות "מבולגנת", שבה אנו משלמים הרבה מאוד ולא יודעים שבאפשרותנו לעשות סדר ולחסוך כסף רב.

הלוואה מאחדת חובות היא דוגמה טובה לחיסכון גדול שאנחנו יכולים ליצור לעצמנו.

מלאו טופס וקבלו הצעות להלוואה לכל מטרה

לאסוף את כל החובות שצברנו, ולאגד אותם במקום אחד

חשבו על מצב שבו הבגדים שלכם מפוזרים בכמה מקומות בבית: חלקם בארון, חלקם באמבטיה, חלק נמצא בחדר השירות וכמות לא מבוטלת בסלון, כן שם... ליד הספות.

המציאות הזו תיצור לא פעם מצב שבו אתם כלל לא זוכרים אילו בגדים יש לכם, מה טיבם והיכן הם נמצאים.

כך, רבים מהבגדים יישארו חסרי שימוש, ואתם אף עלולים להגיע למצב שבו תרכשו בגדים חדשים מבלי לדעת שיש לכם בדיוק כאלו בבית.

זוהי רק המחשה למצב בעייתי בהרבה, שבו אתם מחזיקים בכמה הלוואות או צוברים כמה חובות בכמה אפיקים שונים: הלוואה בנקאית, הלוואה דרך חברת האשראי, אוברדראפט ועוד.

על כל החובות הללו אתם משלמים החזר כלשהו, ואת כולם אתם מחזירים בקצב מסוים, אך קשה לכם לעקוב אחרי כולם ולכן במקרים רבים אתם משלמים עליהם כסף מיותר.

הלוואה בגובה כל החובות כולם

הלוואה מאחדת חובות תמנע זאת: מדובר בהלוואה בגובה כל החובות כולם, אשר נלקחת כדי לכסות אותם ולאפשר לכם לנהל הלוואה אחת בלבד, כזו שהסכום בה ידוע וההחזר החודשי נקבע מראש במסגרת של החזר אחד, תוכנית אחת ותנאים אחידים.

כל אדם בעל ידע בסיסי בכלכלה יסכים שמדובר במהלך שיש בו תועלת רבה.

קבלת הלוואה בתנאים טובים הרבה יותר - עתיד כלכלי טוב יותר

כיום, ישנן חברות שמתמחות בנושא הזה, ומציעות לכם מפגש אחד (או לכל היותר שניים-שלושה מפגשים), במטרה לנתח את מצבכם הכלכלי ולהכין את הקרקע לנטילת הלוואה מאחדת חובות.

החברות הללו יאפשרו לכם להבין מהו גובה ההלוואה הנדרש ואף יחתרו יחד אִתכם להשגת הלוואה בתנאים טובים - טובים הרבה יותר מאלו שהוצעו לכם בהלוואות השונות שניהלתם עד כה.

זהו צעד ראשון לעתיד כלכלי טוב יותר.

 

* להלוואה לכל מטרה, השאירו פרטים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש